Organizacja Margaret Sanger w 1952 roku w Bombaju, w Indiach, podczas Trzeciej Międzynarodowej Konferencji Planned Parenthood dała początek międzynarodowej federacji organizacji działającyh na polu tzw. zdrowia reprodukcyjnego INTERNATIONAL PLANNED PARENTHOOD FEDERATION,  gdzie obecnie odbywa się proces zarządzania, a wytyczne przekazywane są na szczeble krajowe. Obecnie składa się z ponad 149 organizacji zrzeszonych z ponad 189 krajów. Jest organizacją akredytowaną przy ONZ.

 

ippf 1

Polską organizacją akredytowaną przy IPPF jest Towarzystwo Rozwoju Rodziny założyciel  Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny (popularnie Federa).
Grupa młodzieżowa PONTON działa w ramach Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, korzystając z jej funduszy. Grupy wrocławska BEZ TABU, czy łódzki SPUNK prowadzone są przez przeszkolonych działaczy TRR i FRKPR. Realizują cele określone przez główne organizacje, korzystając z wspólnych podręczników i programów propagujących „prawa reprodukcyjne” i „prawa seksualne” IPPF.

Rzeczywiste zyski z prowadzenia edukacji seksualnej to uzależnienie dzieci od seksu (masturbacja), aby im sprzedawać środki antykoncepcyjne i aborcję, szczepionki przeciwko chorobom wenerycznym, testy i leki na choroby przenoszone drogą płciową (STD), a ostatecznie zarabiać na leczeniu raka macicy i raka piersi, którego rozwój wiąże się bezpośrednio z wczesnym podjęciem współżycia seksualnego i dokonaną aborcją.

 

ippf2

 

Prawa seksualne IPPF


Prawa seksualne WHO