Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

wtorek, 11 wrzesień 2018 19:30

Znawca pup

Napisane przez Redakcja

W "czerwono-zielonym" niemieckim landzie Północna Nadrenia-Westfalia działa organizacja Pro Familia (filia IPPF – International Planned Parenthood Federation-największego na świecie potentata usług aborcyjnych) nakręcająca cały związany z tym przemysł. Na ich stronach przeczytamy, że troszczą się o rodzinę i o zdrowie seksualne kobiet... Pro Famila (mająca filie w całym kraju) zajmuje się od lat edukacją seksualną w szkołach i poradnictwem w sprawach konfliktów ciążowych (czyli wydawaniem tzw. „zaświadczeń“ uprawniających do aborcji za pieniądze podatników wykonywanych przez kasę chorych). Organizacja ta wydała poradnik dla przedszkolnych pedagogów seksualnych pt. „Lieben, kuscheln, schmusen” („Kochać, przytulać, głaskać”) pod redakcją trzech autorów, m.in. Lothara Kleinsmidta.

Przedstawiamy Państwu ten podręcznik w oryginale w wersji online: http://www.babykaust.de/…/lieb…/lieben-kuscheln-schmusen.pdf

Na str. 90 czytamy:

„Jedno dziecko przyjmuje rolę znawcy pup (Po-Begutachter). Dzieci ustawiają się w rzędzie z gołymi pupami w stronę tego dziecka i ono – czyli nasz znawca – orzeka, która pupa do kogo należy. Jeśli nie wie, może pupę delikatnie pogłaskać lub uszczypnąć”. To ćwiczenie nadaje się do wykonania z każdą częścią ciała, np. dalej w wersji –„ ten siusiak należy do…“.

Dalej ćwiczenie ze strony 84:
“Dzieci mają poruszać się po sali jak psy i się wzajemnie obwąchiwać. Patrz rysunek – dziecko powinno przytrzymać pupę przy twarzy drugiego dziecka i puścić na nie bąka”.

Aktywiści seksualni skupieni w Pro Familia, jak podała w 2013 roku gazeta „Die Welt”, publikowali śmiało już w latach 80. na temat pozytywnych stron pedofilii.

Czy chcemy, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat były poddawane takiej "edukacji"? Działajmy!