Wydrukuj tę stronę
wtorek, 04 grudzień 2018 09:04

Drag queen przyznaje, że uwodzi mentalnie dzieci, gdy opowiadania im historie.

Napisane przez Redakcja
Niestety, program Drag Queen Story Hour zamienia biblioteki publiczne w platformy, które mają na celu rozwój transseksualnej rewolucji. Stają się miejscami, gdzie pro-homoseksualni aktywiści mają dostęp do dzieci w wieku zaledwie trzech lat – zdiagnozował John Ritchie, dyrektor TFP Student Action.
 
Drags queens czyli panowie w przebraniu kobiet,  podczas akcji czytania dzieciom w bibliotekach publicznych w USA, celowo „uwodzą" następne pokolenie, by zaakceptowało ideologię LGBT – przyznał Dylan Pontiff , drag queen w USA.


- Staramy się przygotować nowe pokolenie – powiedział Dylan Pontiff, drag queen, w upowszechnianym w USA wystąpieniu wideo. Pontiff współorganizował niedawno jedno z tradycyjnych już wydarzeń czytania dzieciom w Bibliotece Publicznej Lafayette. To wydarzenie było skierowane do dzieci w wieku trzech lat. Na wideo Pontiff wskazuje na to, że drags queens potrafią przeobrażać siebie i swój przekaz, odgrywając role w przedstawieniach, a więc potrafią także filtrować i sączyć odpowiednie treści dzieciom.
- Zamiast chronić cenną niewinność naszych dzieci za pomocą zdrowych opowieści, biblioteki nadużywają naszych pieniędzy podatkowych, by zaszkodzić ich niewinności – wskazał John Ritchie. I zwrócił uwagę, że „próba demontażu i zniszczenia rozróżnienia między mężczyzną i kobietą jest nie tylko zabiegiem dotyczącym biologii. To także bezpośredni atak na Boży plan dla człowieka i dla rodziny.”Przedstawiciele Rady Miasta nie zdecydowali się rozpatrzyć wniosku o ujawnienie historii, jaką drag queen opowiedział dzieciom 6 października, by sprawdzić, czy jest ona nieodpowiednia do wieku dzieci. Zrezygnowali pod wpływem wyszydzenia przez przeciwników, którzy nazywali pomysł „nienawistnym” i „dyskryminującym”.
Leslie Alexander, członek społeczności, podkreślił że biblioteka nie powinna zatwierdzić takiego wydarzenia, jak opowieści dla dzieci prowadzone przez drag queen bez konsultacji z opinią publiczną.
- Tu nie chodzi o tolerancję czy zastraszanie – powiedziała dziennikowi Lafayette Daily. –  Spotkania z drags queens to bezpośredni i zamierzony wysiłek, by wywołać zamieszanie i wątpliwości w odniesieniu do bardzo małych dzieci, czyli w czasie, kiedy potrzebują solidnego przewodnictwa i zrozumienia. Chodzi o to, aby zasiać ziarno, zwiększyć prawdopodobieństwo, że dzieci będą kwestionować swoją seksualność lub płeć w późniejszym wieku.
Według Ritchiego nasiona indoktrynacji małych dzieci w bibliotekach publicznych zostały zasiane, gdy prawnie została zmieniona definicja małżeństwa.
- Kiedy tzw. „małżeństwo homoseksualne” zostało w 2015 r. zalegalizowane, naiwni ludzie pocieszali się, że ta decyzja nigdy nie wpłynie na ogół społeczeństwa – powiedział Ritchie. – „Małżeństwo” to tylko słowo, wyjaśniali. W rzeczywistości zdefiniowanie na nowo  pojęcia „małżeństwa” przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zapowiadało szereg brzydkich konsekwencji. To, co wczoraj było nie do pomyślenia, jest dziś tolerowane: zwolennicy gender mogą atakować dzieci w budynkach publicznych.


Wielu aktywistów LGBT podkreślało w ostatnich latach w swoich wypowiediach, że celem ruchu jest indoktrynacja dzieci, by zaakceptowały normalność programu LGBT.
-  Mówienie, że przez cały ten czas nie indoktrynowałem nikogo moimi przekonaniami na temat gejów, lesbijek, biseksualistów, osób transpłciowych i queerowych to było kłamstwo – napisała kanadyjska aktywistka gejowska Sason Bear Bergman, kobieta, która identyfikuje się jako osoba transpłciowa, w marcu 2015 roku. Tytuł jej wypowiedzi był przerażający: „Przybyłam, by zindoktrynować twoje dzieci w agendzie LGBTQ (i nie jestem tym zbyt zmęczona ").
W 2011 roku inny gejowski aktywista z USA, Daniel Villarreal, napisał w  Queerty.com, że nadszedł czas, aby lobby homoseksualne przyznało się do indoktrynowania dzieci w wieku szkolnym do tego, by zaakceptowały homoseksualizm.
- Dlaczego mielibyśmy propagować programy walki z nękaniem lub zajęcia z nauk społecznych, które uczą dzieci treści wystąpień słynnych historycznych queerów? To jasne, że po to, aby świadomie je edukować, by zaakceptowały seksualność queer jako zwyczajną.
Te wypowiedzi i wydarzenia zapowiadał już w 1987 r. w Gay Community News homoseksualny działacz Michael Swift podkreślając, że dzieci w wieku szkolnym staną się wyraźnymi celami indoktrynacji homoseksualnej. „Uwiedziemy ich w waszych szkołach... Będą przekształcane na nasz obraz. Przybędą, aby nas uwielbiać i adorować” – pisał.
Na podstawie: Life Site News
https://www.lifesitenews.com/news/watch-drag-queen-admits-hes-grooming-children-at-story-hour-events

Artykuły powiązane