Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 24 lipiec 2021 21:27

Seksualizacja w szkołach Bidena

Napisane przez Redakcja

 

Niewielu wie, że pod rządami Obamy, rząd USA zaczął wydawać ponad 100 milionów dolarów na wszechstronną edukację seksualną. Teraz pod rządami Bidena – właściwie tylko w jednym tygodniu House Appropriations Committee zatwierdził 130 milionów dolarów na radykalną seksualizacji dzieci.

Tę seksualizację nazywa się czasami „prawami do aborcji”, „prawami seksualnymi”, „prawami LGBT”, „edukacją indoktrynacyjną” lub „edukacją dotyczącą seksualności” – a naprawdę jest ona jednym z „największych ataków na zdrowie i niewinność naszych dzieci”.

Rodzice w Stanach Zjednoczonych są coraz częściej oburzeni. Jedna z prywatnych szkół w Nowym Jorku za pokazywanie pierwszoklasistom kreskówek o masturbacji, jest z rodzicami na wojennej ścieżce. Co ciekawe, ta szkoła podstawowa, w której nauka kosztuje 55 000 dolarów rocznie próbowała sugerować, że rodziny „błędnie zinterpretowały” lekcje. To tak, jakby rodzice płacili czesne na poziomie college'u dla swojego sześciolatka po to, aby nauczyć się słów takich jak „erekcja”, i to wbrew własnej zgodzie.

„Uczy się dzieci o „zgodzie” na preferencje seksualne innych – mówi jedna z mam – „ale szkoła nigdy nie uzyskała zgody rodziców na materiały o charakterze jednoznacznie seksualnym i nieodpowiednim dla pierwszoklasistów”.

W Chicago, gdzie odbywa się program udostępniania prezerwatyw dla piątoklasistów, urzędnicy szkolni twierdzą, że jest to częścią walki z rasizmem.

Choć podejście Baracka Obamy do kompleksowej edukacji seksualnej było ekstremalne, aktualne rządy przenoszą ekstremizm na nowy poziom. Ameryka potrzebuje mówić o tych niedopuszczalnych lekcjach wkradających się do ich klas, bo za chwilę będzie zbyt póżno.

https://www.lifesitenews.com/opinion/school-boards-and-the-bees

Fot. Screengrab from The War on Children opublikowany na stronie Lifesitenews