Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00


Eksperymenty z własną płciowością i to już od żłobka, stymulujące zabawy i nauczanie matematyki poprzez emocje związane z seksualnością. W Hiszpanii powstał genderowy projekt programu nauczania na rok szkolny 2022/2023. Opracowało go Ministerstwo Edukacji w Madrycie.

"To jest zabieg socjotechniczny, na który nie możemy się zgodzić" - mówi prezes Związku Dużych Rodzin 3 plus w Wielkopolsce Danuta Rząsa.Chodzi o sformułowanie umieszczone w miejskim dokumencie pod hasłem "Polityka na Rzecz Rodziny 2021-25". Wśród beneficjentów wymienia się w nim rodziny - tu cytat - "tworzone przez osoby tej samej płci wychowujące dzieci".

Wystąpienie prezes stowarzyszenia Magdaleny Czarnik w REAL TV przed konferencją prasową 1.09.2021

Deklaracja Stowarzyszenia RChD:
Ponieważ:
• lockdown przyczynił się do przyspieszonej seksualizacji naszych dzieci,
• szczepienie dzieci stanowi realne ryzyko dla ich zdrowia i życia,
• poprzez wprowadzanie kolejnych zniewalających obostrzeń, pozornie w celach zdrowotnych, odbierane są nam podstawowe prawa obywatelskie oraz rodzicielskie,
• propaganda covidowa i wszechobecne podtrzymywanie strachu w społeczeństwie stanowi narzędzie do wprowadzania totalitarnej opresji,
Stowarzyszenie „Rodzice Chronią Dzieci” postanowiło włączyć się do organizowania ogólnopolskiej akcji sprzeciwu rodziców wobec eksperymentalnych szczepień na covid, a także wobec kolejnych lockdown’ów.
 

 

Nie zawrócili z trudnej drogi. Odważnie wspinali się na szczyt, aby zainspirować ludzi do zaangażowania na rzecz nienarodzonych

 Wyprawa na szczyt najwyższej góry świata stanowiła ostatni etap rozmów na temat działań pro-life zainicjowanych przez arcybiskupa Ruzokę z Tabory w Tanzanii. Tydzień na Kilimandżaro miał zainspirować obrońców Życia do robienia jeszcze więcej: większej modlitwy, częstszego stawania przed ośrodkami aborcyjnymi z modlitwą, do przemawiania i zachęcania innych” – mówi dr Pat Castle, założyciel Life Runners. Grupa przetrwała śnieżną zamieć i weszła na szczyt, zachęcając ludzi całego świata do zaangażowania na rzecz nienarodzonych.

https://www.lifesitenews.com/news/prolifers-survive-blizzard-on-mt-kil/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

Fot. ze strony: https://www.lifesitenews.com/news/prolifers-survive-blizzard-on-mt-kil/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

 

Nauczycielka w przedszkolu i samozwańcza „edukatorka seksualna XXI wieku” przechwalała się indoktrynowaniem małych dzieci do radykalnych poglądów na temat „płci”, „koloru skóry” i „zgody”. Mówi to w filmie Tik Tok,. „Kreacja Koe”, bo tak siebie określa, powiedziała, że ​​był to jej pierwszy rok, w którym prowadzi własną klasę przedszkolną, którą robi razem z „innym queerowym pedagogiem neuroróżnorodnym”.

Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, od zawsze związany był z lewicą. Faktem jest też, że od kilku lat coraz wyraźniej widać jego przychylność wobec postulatów politycznych ruchu LGBT. Dotąd jednak poparcie ograniczało się wyłącznie do słów. Teraz udzielił honorowego patronatu krakowskiej paradzie równości.


Do oferty polskich sieci kablowych zostanie wkrótce dołączony kanał OUTtv, którego adresatem mają być środowiska LGBT. To pierwsza tego typu stacja w ofercie polskich dostawców telewizji.
OUTtv reklamuje się jako „kanał nadający programy rozrywkowe i lifestylowe dedykowane nie tylko dla społeczności LGBTQ+”, ale również „dla osób będących otwartymi na innych”. W ofercie stacji znajdują się programy o tematyce związanej z modą i podróżami, kulturą i sztuką, filmy dokumentalne i fabularne oraz szeroki wybór seriali queerowych.

LEGO, jeden z najsłynniejszych producentów zabawek na świecie, postanowił pójść w ślady Disneya w szerzeniu propagandy LGBTQ wśród dzieci.

Amerykańska lekkoatletka Brianna McNeal, w niedawnym wywiadzie dla The New York Times przyznała, że rok temu zabiła swoje nienarodzone dziecko, aby móc uczestniczyć w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. „Była jeszcze bardziej załamana, gdy igrzyska zostały przełożone na 2021 r., ponieważ opóźnienie oznaczało, że mimo wszystko mogła mieć dziecko” – pisze przeprowadzająca wywiad Julia Macur.

Czy na publikacje naukowe można odpowiadać prawem karnym? Do czego przydaje się pojęcie: „mowa nienawiści”? Jak pogodzić świadomość o istnieniu „lawendowej mafii” z miłością do Kościoła katolickiego? - o tym w programie EWTN Polska, w którym gośćmi są:

– ks. prof. Dariusz Oko, od 16 lat zajmujący się naukowo tematem homoseksualizmu w Kościele i skazany niedawno przez niemiecki sąd za „szerzenie mowy nienawiści”

– mec. Jery Kwaśniewski prezes Ordo Iuris, zajmującego się stawaniem po stronie PRAWDY w kontrowersyjnych decyzjach prawnych we współczesnej Europie.

Strona 1 z 40