Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00


Rekonstrukcja używanego języka, podmiana pojęć i walka o język – to naturalne elementy każdej rewolucji, o czym pisze na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Krystian Kratiuk.


Tak informuje trójmiejska „Gazeta Wyborcza”, w gdańskich szkołach średnich od półtora roku nie odbywają się zajęcia w ramach programu „Zdrovve Love”, które budziły spore kontrowersje wśród rodziców, pedagogów i terapeutów”.

Transpłciowy profesor opowiada się za pedofilią

Allyn Walker jest biologiczną kobietą, która identyfikuje się jako transpłciowy mężczyzna. Pracuje jako adiunkt na wydziale socjologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Old Dominion University w Norfolk w stanie Wirginia.

sobota, 06 listopad 2021 21:57

Matematyka z perspektywą genderową. Serio?Matematykę od zawsze rozumieliśmy jako dyscyplinę naukową, której celem jest opisywanie relacji przestrzennych, ilościowych i logicznych istniejących między różnymi przedmiotami należącymi do porządku naturalnego. Obecnie jednak nie dla wszystkich jest to takie oczywiste. Hiszpańscy socjaliści chcą, by w ramach walki o postęp matematyka stała się także… genderowa.


– Demokratyczny gubernator Kalifornii Gavin Newsom podpisał w zeszłym tygodniu kilka nowych radykalnych ustaw. Wśród nich jest dokument, który nakazuje  ustanowić „sekcję neutralną pod względem płci” we wszystkich głównych sklepach z zabawkami.

Ostatnim heretykiem jest biolog ewolucyjny Colin Wright, który przez 12 lat pracował w środowisku akademickim, zanim został redaktorem naczelnym Quillette. Right opublikował wykres z badania naukowego pokazujący, że mężczyźni mają fizyczną przewagę nad kobietami, aby wskazać, że biologicznym mężczyznom nie powinno się zezwalać na grę w żeńskich drużynach sportowych.


Teksańska Izba Reprezentantów niedawno uchwaliła przepisy, chroniące sporty kobiece przed przejęciem ich przez sportowców płci męskiej. Ustawodawstwo „Save Women’s Sports”, przyjęte przez Texas House 14 października, zabrania studentom, którzy twierdzą, że są kobietami, konkurowania z kobietami-sportowcami.

poniedziałek, 11 październik 2021 17:17

ONZ i ideologia gender: wytyczanie działańSekretarz Generalny ONZ przedłożył Zgromadzeniu Ogólnemu nowy raport wzywający do „kar karnych przeciwko każdemu, kto krytykuje teorię płci, orientację seksualną, tożsamość płciową, a nawet edukację seksualną”.

„The Lancet” to recenzowany tygodnik medyczny, uważany za jedno z najbardziej prestiżowych na świecie. Najstarsze, najbardziej znane, zostało założone w 1823 r. Dziś staje się kolejną zdobyczą ruchu transpłciowego.

Demokratyczny gubernator Kalifornii Gavin Newsom podpisał 22 września dwie nowe ustawy proaborcyjne, radykalnie rozszerzając gwarancje aborcyjne w Kalifornii. To odwet za niedawny zakaz prawie wszystkich aborcji wprowadzony przez Teksas.


Uniwersytet w Pensylwanii ostrzegł, że może wymierzyć kary studentom, którzy zwracają się do „transpłciowych” ich imionami lub zaimkami, odzwierciedlającymi biologiczną płeć.


Czterolatkowie powinni mieć możliwość tzw. zmiany płci bez wiedzy i zgody rodziców – zalecił szkocki rząd w nowych wytycznych dla szkół.

Strona 1 z 41