Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

Demokratyczny gubernator Kalifornii Gavin Newsom podpisał 22 września dwie nowe ustawy proaborcyjne, radykalnie rozszerzając gwarancje aborcyjne w Kalifornii. To odwet za niedawny zakaz prawie wszystkich aborcji wprowadzony przez Teksas.

 

Nie zawrócili z trudnej drogi. Odważnie wspinali się na szczyt, aby zainspirować ludzi do zaangażowania na rzecz nienarodzonych

 Wyprawa na szczyt najwyższej góry świata stanowiła ostatni etap rozmów na temat działań pro-life zainicjowanych przez arcybiskupa Ruzokę z Tabory w Tanzanii. Tydzień na Kilimandżaro miał zainspirować obrońców Życia do robienia jeszcze więcej: większej modlitwy, częstszego stawania przed ośrodkami aborcyjnymi z modlitwą, do przemawiania i zachęcania innych” – mówi dr Pat Castle, założyciel Life Runners. Grupa przetrwała śnieżną zamieć i weszła na szczyt, zachęcając ludzi całego świata do zaangażowania na rzecz nienarodzonych.

https://www.lifesitenews.com/news/prolifers-survive-blizzard-on-mt-kil/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

Fot. ze strony: https://www.lifesitenews.com/news/prolifers-survive-blizzard-on-mt-kil/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

Amerykańska lekkoatletka Brianna McNeal, w niedawnym wywiadzie dla The New York Times przyznała, że rok temu zabiła swoje nienarodzone dziecko, aby móc uczestniczyć w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. „Była jeszcze bardziej załamana, gdy igrzyska zostały przełożone na 2021 r., ponieważ opóźnienie oznaczało, że mimo wszystko mogła mieć dziecko” – pisze przeprowadzająca wywiad Julia Macur.

czwartek, 27 maj 2021 18:39

Texas za życiem

Texas uchwalił, że jeśli tylko amerykański Sąd Najwyższy zniesie wyrok w sprawie Roe vs Wade, to w tym stanie natychmiast zacznie obowiązywać prawo całkowicie zakazujące zabijania nienarodzonych dzieci.
A jeśli Sąd Najwyższy zmieni ten wyrok w jakieś części, to prawo natychmiast będzie chroniło dzieci w takim zakresie, na jaki przyzwoli Sąd.
Brawo!!
Ustawa czeka jeszcze na podpis gubernatora.
Wcześniej w tym miesiącu Texas, jako 15 amerykański stan, wprowadził prawo zakazujące aborcji od momentu kiedy można usłyszeć bicie serca dziecka.
Wcześniej także Sąd Najwyższy przyjął do rozpatrzenia sprawę w której na nowo rozpatrzy konstytucyjność aborcji. Nie robił tego przez lata, a więc jest to pewien przełom.
Jest szansa na to, że te przepisy nie będą tylko symbolicznym gestem.

Facebook Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

Fot. Facebook Magdalena Korzekwa-Kaliszuk

środa, 14 kwiecień 2021 22:41

Szokująca śmierć aktywistki

Walczyła o legalizację aborcji. Umarła w trakcie zabiegu

Jak donoszą hiszpańskojęzyczne media, w niedzielę, w wskutek „wymarzonej” aborcji zmarła radykalna działaczka proaborcyjna María del Valle González López.
María del Valle González López miała 23 lata i była przewodniczącą Radykalnej Młodzieży, w gminie La Paz, w prowincji Mendoza (Argentyna). 11 kwietnia kobieta poddała się legalnej aborcji w miejscowym szpitalu, ale zabieg zakończył się jej śmiercią. Ten fakt zszokował opinię publiczną, ponieważ była to pierwsza śmierć odnotowana po zatwierdzeniu tak oczekiwanej ustawy aborcyjnej z dnia 30 grudnia 2020 r.


Raport Najwyższej Izby Kontroli odnośnie do sytuacji na oddziałach ginekologiczno-położniczych 37 polskich szpitali pozostał niemalże niezauważony, ginąc w morzu bieżących informacji. A szkoda, pokazuje bowiem, jak wiele jeszcze zostało do zrobienia jeżeli chodzi o zapewnienie matkom odpowiedniej opieki medycznej, w szczególności zaś tym, których poczęte dziecko nie dożywa czasu narodzin.

W procesie odwracania ustaleń polityki Donalda Trumpa ważne miejsce zajmuje przywracanie Stanom Zjednoczonym głównego promotora aborcji.


„Usilnie apelujemy do prezydenta o odrzucenie aborcji i promowania pomocy afirmującej życie dla potrzebujących kobiet i wspólnot” – napisał w reakcji na oświadczenie prezydenta USA Bidena oraz wiceprezydent Harrris przewodniczący Komisji ds. Działań Pro-Life Konferencji Biskupów Katolickich USA, abp Joseph F. Naumann z Kansas City.

czwartek, 21 styczeń 2021 16:55

Zwłoka kosztuje życie

 

270 dzieci, w tym 105 podejrzewanych o zespół Downa zginęło z powodu nieopublikowania orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. 22 stycznia mijają trzy miesiące od tamtego posiedzenia.

środa, 30 grudzień 2020 23:15

Aborcja zalegalizowana w Argentynie


38 głosami za i 29 przeciw argentyński Senat zatwierdził ustawę o przerywaniu ciąży. W ten sposób aborcja stała się w tym kraju legalna. Nowe prawo, przyjęte uprzednio przez Izbę Deputowanych, zostało zatwierdzone po dwunastu godzinach debaty.

18 listopada mija 100 lat od wprowadzenia aborcji w Związku Radzieckim. Zgodnie z wyliczeniem szacunkowym w ciągu ostatniego stulecia w łonach matek zginęło co najmniej dwa i pół miliarda dzieci – informuje Ewa Kowalewska z Human Life International Polska.Sąd Najwyższy Holandii wydał szokujący werdykt legalizujący eutanazję osób z demencją. Jest to kolejny krok w kierunku promowania kultury śmierci.

Strona 1 z 4