Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

czwartek, 11 październik 2018 17:18

Soros znów daje miliony na grupy proaborcyjne

Napisała

246 milionów dolarów dla stu organizacji Marszu Kobiet – tyle przekazał Soros według najnowszych informacji z Centrum Badań Mediów. Soros wspiera w ten sposób grupy protestujące przeciwko nominacji sędziego Bretta Kavanaugha, kandydata Trumpa, do Sądu Najwyższego.

George Soros od dawna jest mocno związany z grupami proaborcyjnymi i przekazuje miliony na sfinansowanie ich działań. Tylko Planned Parenthood przekazał od 2000 r. 21,2 miliona dolarów. Obecnie finansuje grupy należące do Marszu Kobiet, w tym Planned Parenthood i The Natural Resources Defense Council, które obawiają się, że Kavanaugh będzie głosować za odrzuceniem decyzji Sądu z 1973 roku w sprawie Roe v. Wade.  Zalegalizowała ona aborcję w całym kraju. Marsz Kobiet, Planned Parenthood i Rada ds. Zasobów Naturalnych wyraziły swoją dezaprobatę dla Kavanaugha w momencie ogłoszenia jego nominacji, ponieważ Kavanaugh jest znany m.in. z tego, że głosował przeciwko zezwalaniu na aborcję u nastolatków, przebywających w ośrodkach czy za wolnością religijną – wskazując, że mandat antykoncepcyjny w czasach Obamy narusza prawa organizacji religijnych do wolności. Podczas gdy Kavanaugh nigdy nie wydał publicznego oświadczenia za lub przeciw Roe v. Wade, grupy proaborcyjne obawiają się, że będzie głosował w taki sposób, aby go znieść. To właśnie te organizacje nagłaśniały zarzut o napaść seksualną, które mają przemawiać przeciw nominacji Kavanaugha,  próbując w ten sposób zablokować mu dotarcie do Sądu Najwyższego. Mogą to robić, ponieważ do dyspozycji mają przepastne kieszenie Sorosa.

 

 

Na podstawie: Live Action

https://www.liveaction.org/news/billionaire-soros-millions-protest/https://www.liveaction.org/news/billionaire-soros-millions-protest/