Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 14 sierpień 2019 11:21

Aborcjonistka dba, by wcześniaki nie mogły krzyczeć

Napisane przez Redakcja
 
Leah Torres, aborcjonistka Planned Parenthood  dba o to, by dzieci w trzecim trymestrze ciąży nie mogły krzyczeć, zanim je zabije. 
 
W ten sposób chce zapobiegać traumie rodziców. 
Brak spójności i obłuda działania Torres zadziwia. Torres, która jest aborcjonistką Planned Parenthood w ośrodku Metro Health Center in Salt Lake City, w Utah, wyjaśnia, że dzieci, których pozbawia życia w łonach matek nie mogą krzyczeć, nawet jeśli krtań jest u nich rozwinięta, ponieważ najpierw przecina im umożliwiające krzyk ośrodki. 
Torres jest głośną krytyczką obrońców życia, czy to na blogu, czy w różnych mediach, gdzie pisze kolumny broniące swojej praktyki zabijania wcześniaków. W tweedzie, który opublikowała niedawno jeszcze bardziej ujawnia bezduszność korporacji aborcyjnej. 
Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina:  czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia: 
Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, jakich dzieci doświadczają podczas aborcji. 
aborcjonist 2
Dla niej ważne jest tylko to, by rodzice dziecka nie doświadczyli w żaden sposób, że jest ono żywe – wynika z jej wypowiedzi i notatek w mediach społecznościowych. 
 „Nawet w przypadku aborcji w trzecim trymestrze płód zostaje poddany eutanazji – napisała w 2013 r. –. Wynika to nie tylko z ustawy o zakazie aborcji częściowej, ale także z medycyny humanitarnej. Byłoby bardzo traumatyczne dla matki, ojca (jeśli jest obecny) i opiekunów (lekarzy, pielęgniarek itp.), gdyby podczas aborcji dziecko urodziło się żywe, a następnie pozostawiono na śmierć. 
Jakie to przerażające! 
Były aborcjoner dr Anthony Levatino wyjaśnia tę procedurę w poniższym filmie (film po angielsku):
Rozbieżność między działaniami Torres a tym, jak jest odpowiedzialna za zabicie żywego dziecka, jest zdumiewająca. Uznanie eutanazji za „humanitarną” opcję zapobiegania „traumie” rodziców, jeśli dziecko urodzi się żywe, tylko wzmacnia sposób myślenia Torres.
Później Torres usunęła swój tweet, który wywołał wiele reakcji, ale powiedziała, że zrobiła to, aby pomóc w dalszym „postępie”:
„Jeśli jesteś kimś, kto myśli, że jestem zła, oznacza to również, że uważasz, że kobiety w ciąży to towary, które można wykorzystać do ciąży” – pisała później, usiłując uzasadnić swoje naganne komentarze. 
Torres ma długą historię przekręconych poglądów na temat aborcji. Ta aborcjonistka twierdzi na przykład, że „ratuje życie”. 
Aby „uratować życie kobietom” (to zdecydowanie naciągana przenośnia), zabija dzieci. I nie ma znaczenia, czy robi to legalnie – bo można zachowywać się legalnie i równocześnie robić coś tak potwornego jak pozbawianie dziecka życia.