Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

wtorek, 22 październik 2019 08:43

Planned Parenthood: złamiemy Twojemu dziecku kark, jeśli urodzi się żywe

Napisane przez Redakcja

 „Gdyby twoje dziecko urodziło się żywe, najprawdopodobniej skręciłbym mu kark lub zabił w inny sposób”– takie słowa miała usłyszeć od aborcjonisty kobieta, która odwiedziła Planned Parenhood (organizację „Planowanego Rodzicielstwa”) w St. Paul w Minnesocie, by dokonać aborcji w 22. tygodniu ciąży (ok. 5,5 miesiąca).


W filmie opublikowanym przez Pro-Life Action Ministries (można obejrzeć poniżej) kobieta mówi, że przestraszyła się, gdy odwiedziła klinikę aborcyjną. Została poinformowana, że aborcja potrwa dwa dni, jednak nikt nie wyjaśnił jej szczegółów procedury. Nie powiedział, że  aborcja nazywana Dilation and Evacuation wymaga włożenia igły do serca dziecka, aby je zatrzymać. Były aborcjoner dr Anthony Levatino wyjaśnia aborcję D&E w poniższym filmie (dostępne są polskie napisy):


.be„Wcześniej nie wiedziałam, że coś tak strasznego robią dziecku” – mówi kobieta. „Myślę, że gdyby ludzie wiedzieli, że serce dziecka zostaje przebite igłą, zmienialiby zdanie przed aborcją. I może dlatego nie mówiono mi o procedurze”.
Lekarz podczas aborcji nie trafił igłą w serce dziecka. Dlatego kobieta miała wrócić następnego dnia, by dokończyć procedurę. W ciągu nocy zdecydowała jednak, że nie chce już tego robić. Wróciła do kliniki, aby to powiedzieć.
„Nie zamierzam popierać tej aborcji – powiedziała. – Pozwólcie mi tylko zrobić badanie ultrasonograficzne. Jeśli ultradźwięki stwierdzą, że stan dziecka jest w porządku, a jego tętno jest silne, to nie chcę kontynuować aborcji ”.
Na szczęście ultradźwięki wykazały, że jej syn  nadal żył, był silny i aktywny.
Wtedy powiedziała dwóm aborcjonistom:
„On wciąż żyje i nadal jest aktywny. Gdybyście wyciągnęli go teraz, gdy jego bicie serca wciąż trwa, co byście zrobili?”.
Jeden z aborcjonistów spojrzał na drugiego, spojrzał na nią i powiedział: „Nie mówimy tego kobietom […], ale jeśli mamy kontynuować aborcję, a wydobylibyśmy z łona matki żywe i aktywne dziecko, najprawdopodobniej złamalibyśmy mu szyję. ”

Zarówno aborcja jak pozbawienie życia dziecka po urodzeniu jest jego zabiciem i sprzeciwia się przysiędze Hipokratesa, w której lekarze zobowiązują się do  nie wyrządzania krzywdy. W tej wypowiedzi aborcjonista przyznał się również do naruszenia prawa federalnego i stanu Minnesota. Prawo federalne i prawo stanowe Minnesoty zgadza się, co do tego, że żywe niemowlę urodzone w wyniku aborcji zostanie uznane za osobę ludzką i uzyska natychmiastową ochronę na mocy prawa. A personel medyczny podejmuje wszelkie środki zgodne z dobrą praktyką medyczną, w tym odpowiednią dokumentację medyczną, by ochronić życie i zdrowie noworodka. ”

Aborcjoniści w trakcie rozmowy z matką nadal nalegali na aborcję tłumacząc, że serce jej dziecka i tak przestanie działać. Zbulwersowana odmówiła. Jej syn urodził się zdrowy.
Organizacje pro-life proszą wszystkich obrońców życia o udostępnienie filmu nagranego na podstawie jej relacji i skontaktowanie się z senatorami USA, by odrzucić organizację Planowanego Rodzicielstwa w nowym prawie dotyczącym opieki zdrowotnej.
Film o opisanym wydarzeniu:

 

.be

 

Na podstawie:
https://www.liveaction.org/news/planned-parenthood-break-babys-neck-born-alive/?fbclid=IwAR0gHMiQvsyGZjqMOpMQ9OryoqVp8lDg9AaONuOGSz0HSwLEnQKekZbigSI#at_pco=smlwn-1.0&at_si=5d446040e9fd80d5&at_ab=per-2&at_pos=0&at_tot=1