Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 13 luty 2019 10:07

Przykład genderowej edukacji

Napisane przez Grzegorz Strzemecki

Zagrożenie genderyzmem jest często bagatelizowane lub zupełnie lekceważone. Dla wielu zbyt abstrakcyjny i odległy jest cel zniszczenia tożsamości/osobowości człowieka, który wyznaczyli ideolodzy genderyzmu i któremu służy genderystowska edukacja wprowadzana do szkół - oczywiście po to by stworzyć nowego, rzekomo lepszego człowieka (ideolodzy zawsze chcą nas uszczęśliwić).

Dlatego obłąkane podejście genderystów do seksualności i edukacji najlepiej jest pokazywać na konkretach przykładach. Przyrzyjmy się jednemu z nich.

Na ilustracji poniżej pokazujemy skan jednej ze stron (po lewej), okładkę (u góry, pośrodku) oraz wskazane strzałkami tłumaczenia zaznaczonych fragmentów niemieckiego podręcznika "Pedagogika seksualna różnorodności" autorstwa genderystki Elizabeth Tuider i współpracowników, wydanego już po raz drugi przez wydawnictwo Beltz-Juwenta. Podręcznik przeznaczony jest dla nauczycieli i zawiera propozycje zajęć z młodzieżą szkolną.

00 podręcznik Tuider seksualpedagogik v1a

Drodzy Rodzice, kiedy już zapoznacie się z tym interesującym dokumentem, sami zadecydujcie czy chcecie wpuścić do szkoły nauczycieli po studiach gender albo edukatorów z pro-genderystowskich fundacji, którzy wciskają się do szkół pod hasłami równości, równouprawnienia, różnorodności, zwalczania przemocy i dyskryminacji. Tymi miło brzmiącymi propagandowymi frazesami chcą uzyskać Waszą zgodę na zajmowanie się przez nich Waszymi dziećmi. Oczywiście ich zajęcia nie od razu będą tak wyglądać, ale powinniście wiedzieć, co jest na dalszych etapach proponowanej przez nich "edukacji" i ku jakim celom ona zmierza. Od waszej zgody i postawy zależy, czy wasze dzieci zostaną poddane tej obłąkanej inżynierii antropologicznej i zwyczajnej demoralizacji.

P.S. Poniżej - skan omawianej strony podręcznika bez uwag i tłumaczeń.

1505728360 strona 75 seksualpedagogik der vielfalt