Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 03 sierpień 2020 21:16

Państwowa BBC promuje lesbijskie związki w programie dla dzieci

Napisane przez Redakcja


Lewicowo-liberalne media z Wysp Brytyjskich pieją z zachwytu. Państwowa stacja BBC, uchodząca niegdyś za wyważoną i konserwatywną, wyemitowała w programie oglądanym przez kilkuletnie dzieci scenę pocałunku dwóch nastolatek.„Nadany w zeszłym tygodniu odcinek Następnego kroku, powstałego w Kanadzie serialu dla nastolatków, a opowiadającego historie młodych tancerzy, ukazał pocałunek między nastoletnimi aktorkami Dani Verayo i Molly Sanders” – pisze portal Life Site News.

Film wyświetlany jest przez kanał CBBC, adresowany przez macierzystą stację – państwową BBC – do dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

To „obiecujący znak przełamania kolejnych barier w telewizji” – zachwycają się liberalne media.
Rzecznik BBC powiedział portalowi The Metro, że „w swoich produkcjach, zarówno dokumentalnych jak i opartych na fikcyjnych opowieściach CBBC z dumą odzwierciedla wszystkie obszary życia dzieci, w tym odpowiednie dla wieku przedstawienie związków osób tej samej płci”.

„Producenci BBC pracują nad tym, by w swych programach służyć społeczności LGBTQ + i zapewnić jej reprezentację” – pochwaliła gazeta „The Mirror”.

Już dwa lata temu stacja oświadczyła, że dąży do tego, by „postaci LGBT” można było oglądać w jej programach proporcjonalnie dwukrotnie częściej niż w prawdziwym życiu.

Gorszącą scenę pochwaliła też, rzecz jasna, Stonewall – brytyjska, niezwykle wpływowa organizacja aktywistów LGBT, zachęcająca szkoły podstawowe do jak najbardziej powszechnego promowania motywów homoseksualnych i transseksualnych.

BBC działa dzięki obowiązkowym opłatom wnoszonym przez widzów, w rocznej wysokości niemal 160 funtów. Grzywna za uchylanie się od płacenia abonamentu wynosi aż 1 000 funtów a za próby unknięcia jej zapłacenia można nawet trafić do więzienia.


Źródło: Life Site News
RoM

 https://www.pch24.pl/panstwowa-bbc-promuje-lesbijskie-zwiazki-w-programie-dla-dzieci,77487,i.html#ixzz6U5mqL76L