Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00


Rekonstrukcja używanego języka, podmiana pojęć i walka o język – to naturalne elementy każdej rewolucji, o czym pisze na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Krystian Kratiuk.

sobota, 06 listopad 2021 21:57

Matematyka z perspektywą genderową. Serio?Matematykę od zawsze rozumieliśmy jako dyscyplinę naukową, której celem jest opisywanie relacji przestrzennych, ilościowych i logicznych istniejących między różnymi przedmiotami należącymi do porządku naturalnego. Obecnie jednak nie dla wszystkich jest to takie oczywiste. Hiszpańscy socjaliści chcą, by w ramach walki o postęp matematyka stała się także… genderowa.


– Demokratyczny gubernator Kalifornii Gavin Newsom podpisał w zeszłym tygodniu kilka nowych radykalnych ustaw. Wśród nich jest dokument, który nakazuje  ustanowić „sekcję neutralną pod względem płci” we wszystkich głównych sklepach z zabawkami.

Ostatnim heretykiem jest biolog ewolucyjny Colin Wright, który przez 12 lat pracował w środowisku akademickim, zanim został redaktorem naczelnym Quillette. Right opublikował wykres z badania naukowego pokazujący, że mężczyźni mają fizyczną przewagę nad kobietami, aby wskazać, że biologicznym mężczyznom nie powinno się zezwalać na grę w żeńskich drużynach sportowych.


Teksańska Izba Reprezentantów niedawno uchwaliła przepisy, chroniące sporty kobiece przed przejęciem ich przez sportowców płci męskiej. Ustawodawstwo „Save Women’s Sports”, przyjęte przez Texas House 14 października, zabrania studentom, którzy twierdzą, że są kobietami, konkurowania z kobietami-sportowcami.

poniedziałek, 11 październik 2021 17:17

ONZ i ideologia gender: wytyczanie działańSekretarz Generalny ONZ przedłożył Zgromadzeniu Ogólnemu nowy raport wzywający do „kar karnych przeciwko każdemu, kto krytykuje teorię płci, orientację seksualną, tożsamość płciową, a nawet edukację seksualną”.

„The Lancet” to recenzowany tygodnik medyczny, uważany za jedno z najbardziej prestiżowych na świecie. Najstarsze, najbardziej znane, zostało założone w 1823 r. Dziś staje się kolejną zdobyczą ruchu transpłciowego.


Uniwersytet w Pensylwanii ostrzegł, że może wymierzyć kary studentom, którzy zwracają się do „transpłciowych” ich imionami lub zaimkami, odzwierciedlającymi biologiczną płeć.


Czterolatkowie powinni mieć możliwość tzw. zmiany płci bez wiedzy i zgody rodziców – zalecił szkocki rząd w nowych wytycznych dla szkół.

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 20:57

Brytyjski trzylatek traktowany jak „dziewczynka”


Wielu małych chłopców bawi się lalkami, zwłaszcza jeśli mają starsze siostry, z którymi się bawią. Dziś konsekwencją takiej zabawy może być tzw. zmiana płci.

– Dwadzieścia stanów złożyło na początku września pozew, by zablokować radykalną politykę transpłciową administracji Bidena. Chodzi m.in. o nakaz używania zaimków transpłciowych i umożliwianie biologicznym mężczyznom korzystanie z kobiecych toalet czy graniu w zespołach sportowych płci przeciwnej. Pozwy złożyli także lekarze, zmuszani do przeprowadzania operacji transpłciowych wbrew sumieniu.


Eksperymenty z własną płciowością i to już od żłobka, stymulujące zabawy i nauczanie matematyki poprzez emocje związane z seksualnością. W Hiszpanii powstał genderowy projekt programu nauczania na rok szkolny 2022/2023. Opracowało go Ministerstwo Edukacji w Madrycie.

Strona 1 z 17