Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 16 grudzień 2015 20:16

Skutki zalegalizowania małżeństw homoseksualnych w Massachusetts - cele homoseksualnej agendy - film

Napisała

Skutkiem zalegalizowania małżeństw homoseksualnych w Massachusetts (w 2003 roku) w wielu obszarach życia codziennego dokonały się radykalne zmiany - jednak najpoważniejszym problemem jest atak agend homoseksualnych na dzieci i obecność tychże w szkołach.

Prezentowanie dzieciom obscenicznych treści w imię zrównania praw osób homoseksualnych do istnienia w sferze publicznej, propagowanie alternatywnych modeli rodzinnych, czy zachęcanie do podjęcia różnorodnej aktywności seksualnej bez wiedzy rodziców, represje skierowane pod adresem krytyków tegoż stylu życia, fizyczne ataki na chrześcijan to tylko niektóre koszty, które płaci społeczeństwo amerykańskie.

W Massachusetts, ciągu 12 lat o pięćdziesiąt procent wzrosła ilość młodocianych, którzy podjęli homoseksualne współżycie.

Agenda homoseksualna jednak na tym nie skończyła - rozwija plan wprowadzenia do przestrzeni publicznej innych, jeszcze dalej idących modeli i ekspresji seksualnych.

{youtube}QM1PH-kB_Jw{/youtube}

 

link do wspomnianej w 14:55 minucie filmu książeczki o seksie gejowskim dla chłopców, wydana przez tamtejszy Wydział Zdrowia.
http://www.massresistance.info/downloads/LittleBlackBook.pdf