Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 09 luty 2019 21:44

Hiszpański kardynał: „Ideologia płci" jest największym zagrożeniem dla ludzkości

Napisane przez Redakcja

Prowincja Walencja w Hiszpanii uchwaliła ustawę, która zabrania terapii odwracającej osoby od orientacji homoseksualnej lub transpłciowej. Edukatorzy seksualni są wpuszczani programowo do szkół. W odpowiedzi arcybiskup Walencji, kard. Antonio Cañizares Llovera przyłączył się do sprzeciwiającej się kampanii.  


Po pierwsze: ustawodawca w Walencji zdecydował w listopadzie tego roku, że za naruszenie nowego prawa, czyli terapeutyzowanie osoby homoseksualnej czy transpłciowej, można nałożyć kary w wysokości nawet 120 000 euro.
Po drugie: w 2018 r. była minister zdrowia Hiszpanii, służby społecznej i równouprawnienia Dolors Montserrat oświadczyła, że chce, aby każda szkoła posiadała wychowawcę promującego feminizm i środki przeciwko „przemocy związanej z płcią". Prowincje Andaluzji i Walencji już zapewniają takich „edukatorów" w szkołach.
- „Plan rządu narusza Powszechną Deklarację Praw Człowieka i konstytucję hiszpańską” – zwracają uwagę przeciwnicy przemian w Walencji. Dlatego zorganizowali kampanię #Ja wybrałem (#Yoelijo), w którą włączyli się w nią już reprezentanci 150 000 rodzin i 700 szkół w prowincji Walencja. Hasło kampanii zwraca uwagę na bardzo ważną prawidłowość: „Bez edukacji w wolności nie ma demokracji".
Kilka dni temu na to hasło zwrócił uwagę również kardynał miejsca, Antonio Cañizares Llovera i przyłączył się do kampanii. Kardynał tłumaczył, że ustawy uchwalone przez ustawodawców prowincji, by chronić społeczność LGBTQ, są atakiem na wolność całego społeczeństwa. Narzucają ideologię płci na wszystkich poziomach edukacji i odbierają rodzicom prawo do decydowania, jak chcą wychować swoje dziecko.
Kardynał podkreślił, że ideologia płci jest obecnie największym zagrożeniem dla wolności. Przeszkadza osobie rozwijać się w pełni i rozwijać się w wolności.
Na podstawie: Life Side News
https://www.lifesitenews.com/news/spanish-cardinal-gender-ideology-is-the-biggest-threat-to-humanity