Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 18 marzec 2019 10:50

Brytyjski rząd pozwala nieletnim na zmianę płci wbrew zgodzie rodziców

Napisane przez Redakcja

Umożliwianie zmiany płci przez nieletnich, mimo  sprzeciwu rodziców jest w Wielkiej Brytanii coraz częstsze. W 2016 r. sędzia Sądu Najwyższego zezwolił nastolatkowi, który chciał zmienić płeć na odcięcie kontaktu z rodzicami, którzy się temu sprzeciwiali. Tydzień temu władze lokalne objęły „opieką” troje dzieci, ponieważ ich rodzice sprzeciwiali się ich chęci zmiany płci.


Dziennikarze gazety „The Sun” odkryli, że pracownicy socjalni w dwóch radach, Hillingdon Council i Ealing Council w Londynie, objęli opieką dzieci po sporach z rodzicami lub opiekunami, wynikłych z tego, że dzieci chciały zmienić płeć. I chociaż rady szybko dodały, że nie był to jedyny powód – możemy przypuszczać, że mówiąc to, chciały się jedynie w jakiś sposób zabezpieczyć.
Niepokojącym jest także fakt, że pozostałe rady nie odpowiedziały na zapytanie dziennikarzy. Oznacza to, że wiemy, iż dzieci chcące zmienić płeć są obejmowane opieką przez organy rządowe, natomiast nie wiemy, jak dużo jest już takich przypadków.
Te działania można było przewidzieć wcześniej, na podstawie rozwoju sytuacji w ciągu ostatnich trzech lat. Obserwując, do czego doprowadził, możemy w Polsce działać już teraz, sprzeciwiając się wszelkim progenderowym rozwiązaniom praktycznym i ustawom. W taki sposób, by nastolatkowie mogli być chronieni przez rodziców przed obfitującym w negatywne konsekwencje działaniom także podczas burzliwego okresu dorastania.

Jakie działania urzędników i organizacji w Wielkiej Brytanii w ostatnich trzech latach wskazywały na to, że nastolatkowie zaczną być coraz częściej przekazywani pod opiekę rządu w sytuacjach, gdy będą chciały zmienić płeć? – czytaj: http://stop-seksualizacji.pl/index.php/news/gender/item/431-jak-w-wielkiej-brytanii-wprowadzano-zabieranie-rodzicom-dzieci-ktore-chca-zmienic-plec-wbrew-ich-woli-sledztwo-w-sprawie


Na podstawie: Christian Concern

https://www.christianconcern.com/our-issues/family-and-sexual-ethics/lgbt-rights-extremism-within-the-uk-government-is-treating-child