Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 13 maj 2019 22:08

Mężczyzna w ciąży, czyli ojcowie rodzą własne dzieci

Napisane przez Redakcja

- Kiedy zauważyłem nagłówek w „Charlotte Observer” na początku tego tygodnia, musiałem czytać go dwa razy: „Mężczyzna w oddziale położniczym” – przeliterowałem. Czule napisana, wzruszająca historia zaczyna się tak: Liam Johns wchodzi do gabinetu USG i rozgląda się. Poczuł się lżej, gdy zobaczył, że poczekalnia jest pusta. „Może nikt mnie nie zauważy” – myśli. Liam ma 5-6 stóp, brodę i ciążowy brzuszek.Prawdopodobnie domyślasz się już, co tu się dzieje. Johns jest częścią rosnącego trendu – a przynajmniej trendu, w który media chcą, byśmy wierzyli. Że możliwe jest to, że mężczyzna jest w ciąży!
Oczywiście, biologicznie jest niemożliwe, aby mężczyzna zaszedł w ciążę, więc media zakładają po prostu, że zaakceptujesz groteskowy pomysł, wmawiany nam przez ostatnie pół dekady. Że mężczyźni mogą stać się kobietami przez identyfikację jako kobieta i odwrotnie.

Liam Johns to kobieta identyfikująca się jako homoseksualista. W związku z tym jej historia jest z zainteresowaniem śledzona przez media. W ten sposób The Charlotte Observer „śledził ciążę Liama, prowadzącą go do ojcostwa”. Ponownie media oczekują, że przyjmiesz to bez zadawania pytań, które dziesięć lat temu świadczyłyby o Twoim zdrowym, logicznym myśleniu, a dziś sprawiają, że co bardziej „postępowi” nazywają Cię bigotem.
Takie rzeczy: ojcowie rodzą własne dzieci!
Pisanie o takich sensacjach ma za zadanie przyzwyczaić Cię do nich i tym samym normalizować je. Ci, którzy obserwują liberalne media, zdają sobie sprawę, że przedstawiają one tego typu historie jako opowieść o pogardzanej mniejszości, która słusznie sprzeciwia się dyskryminującemu założeniu społeczeństwa – że tylko kobiety rodzą dzieci.
Fakty biologiczne zostały tu przekształcone w transfobię!

Obserwator z oglądanego przez nas medium towarzyszył historii Liama Johnsa, który zaczął „zmieniać się” z kobiety na mężczyznę w wieku 19 lat. Seria zdjęć miała pomóc czytelnikom przyjąć emocjonalnie historię. Brodaty Johns leżący na stole do badania, ściska dłoń ojca dziecka. Johns bez koszuli, z blizną po chirurgicznie usuniętych piersiach w wieku 27 lat. (Pojawienie się brody została wywołane za pomocą zastrzyków hormonalnych). I chociaż fotograf  bardzo się starał, dla każdego, kto nie jest przesiąknięty postmodernistyczną ideologią, oczywiste jest, że dzieje się tutaj coś głęboko nienaturalnego i tragicznego.

Sposób, w jaki te historie są pisane, jest także ważną informacją, jak media chcą, byśmy widzieli ten problem. Widać to wyraźnie w momencie, gdy wspomniane czasopismo opisuje okres dojrzewania Johnsa. „Jego matka powiedziała mu, że nadszedł czas, aby zacząć nosić biustonosz”. Kiedy to czytasz, instynktownie wzdrygasz się: to źle! Dlaczego matka miałaby kazać nosić mu biustonosz? Instynktownie współczujesz „mu”. Oczywiście wszystko ma sens, gdy przypominasz sobie, że mówimy tutaj o nastoletniej dziewczynie – czyli fakcie, któremu media zaprzeczają.
Po operacji Johns wygląda jak mężczyzna, lecz zachowuje zdolność do poczęcia i noszenia dziecka. Johns żeni się z Duane Danielson, ponieważ Danielson także chce mieć dzieci. Zajście w ciążę zajmuje im cztery miesiące.
Ponownie: oczywisty fakt, że mężczyzna nie może zajść w ciążę z innym mężczyzną, jest podany nam tak, że go nie dostrzegamy. A przecież jedynym powodem, dla którego Danielson mógł zapłodnić Johnsa, jest to, że Johns jest kobietą! Nie są parą homoseksualistów. Johns nie jest mężczyzną –  gdyż mężczyźni nie mogą zajść w ciążę. Czytanie tej historii, napisane rzekomo obiektywnie, robi ludziom mętlik w głowie.
To okropna rzecz! Główne media, postępowi politycy i przemysł rozrywkowy podjęli próbę tak generalnej przemiany naszego społeczeństwa! Świat, do którego dążą, to świat, w którym zaprzecza się faktom i biologicznej rzeczywistości! A ci z nas, którzy chcą krzyczeć, że cesarz nie ma ubrań, są zmuszani do milczenia.
Na podstawie: artykułu Jonathona van Marena w Life Site News
.
https://www.lifesitenews.com/blogs/denying-biological-reality-mainstream-media-go-all-in-on-man-gives-birth-story