Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 13 lipiec 2019 11:22

Byli homoseksualiści i transgenderowcy mówią prawdę o LGBTI!

Napisała

 
Korporacyjne giganty, główne media i media społecznościowe próbują „wymazać” byłych homoseksualistów i byłych transgenderowców z przestrzeni publicznej! „Jesteśmy niewygodną prawdą. Nie chcą, żebyśmy istnieli i mówili o sobie, ale my to robimy!” – podkreślają osoby, które stały się wolne wobec swoich skłonności homoseksualnych.Kilka dni przed rozpoczęciem obchodów „Miesiąca Dumy” w Waszyngtonie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Byli homoseksualiści i ex-transpłciowe kobiety i  mężczyźni z całego kraju przyjechali do stolicy na drugi doroczny „Marsz wolności”. Podczas zjazdu opowiadali o autonomii i samodecydowaniu o sobie, których doświadczają, odkąd porzucili praktyki homoseksualne i transpłciowe.

Tymczasem wiele z władz państwowych, korporacji i mediów dokłada starań, by wmówić społeczeństwu, że to działania homosekualne i transpłciowe są właściwym kierunkiem.  Np. w czerwcu podejmuje się w Stanach Zjednoczonych 30-dniową kampanię, podczas której wiadomości i media społecznościowe rywalizują ze sobą o nieustanne karmienie obywateli propagandą LGBT, czy im się to podoba, czy nie.
Dochodzi też do tak kuriozalnych działań, jak odchodzenie przez duże firmy od swojej polityki sprzedażowej na ten miesiąc po to, by propagować obce jej nurty. Firmy, drużyny sportowe, firmy turystyczne bagatelizuje swoją tożsamość korporacyjną i pomniejszają misję firmy, próbując połączyć je z propagowaniem LGBTI. Natomiast historie osób, które wyszły z homoseksualnych czy transgenderowych praktyk są ignorowane.

- Tęczowa flaga nie jest symbolem wolności; jest to obraźliwy symbol niewoli, która pożera dusze kobiet i mężczyzn – mówią byli homoseksualiści.
Organizatorzy czerwcowych manifestacji LGBTI są współodpowiedzialni za wymazywanie z przestrzeni społecznej dawnych homoseksualistów i transseksualistów, oraz małżeństwa, rodziny i ostatecznie chrześcijaństwa.
Czy to nie lepiej służyłoby ludzkości, gdyby korporacje odrzuciły krzykliwy tęczowy balon i zamiast tego promowała piękno komplementarności? Albo rodziny na czele z mamą i tatą? Albo znaczenie wolności religijnej?
Na podstawie:
https://www.lifesitenews.com/blogs/stop-cramming-lgbt-propaganda-down-the-throats-of-ex-homosexuals-and-ex-transgenders