Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 13 lipiec 2019 14:51

Świadectwa byłych homoseksualistów. Życie w czystości przynosi wolność.

Napisane przez Redakcja


„Te książki są niezbędne dla ludzi takich jak ja, którzy odeszli od homoseksualizmu” – pisze Kimberly Johnson. Byli homoseksualiści tłumaczą potentatowi sprzedażowemu Amazon, by znów zaczął sprzedawać książki, które pomagają zyskać seksualną wolność.Pod presją działaczy LGBT Amazon wycofał się niedawno ze sprzedaży książek, oferujących pomoc tym osobom, które odczuwają niechciany pociąg do przedstawicieli tej samej płci. Uczynił to w odpowiedzi na petycję Change.org, gdzie błędnie oznaczono wszystkie materiały, proponujące pozostawienie aktywnego homoseksualizmu jako destrukcyjną „terapię konwersyjną”. Wśród zakazanych książek jest kilka tytułów katolickich psychologów , m.in. Josepha Nicolosi i Gerarda Van Aardwega, a także autobiografie osób, które zrezygnowały z aktywnego homoseksualizmu.
„To próba wyciszenia głosów tych osób, które znalazły nowe życie i wolność przez głęboką relację z Jezusem Chrystusem. Dlatego byli geje wystosowali petycję domagającą się od sprzedawcy internetowego odwrócenia decyzji” – podkreślają ci, którzy zrezygnowali z homoseksualizmu i żyją w czystości lub założyli heteroseksualne związki. – „Jesteśmy oburzeni, że kampania podjęta przez jedną osobę (która stwierdziła, że nigdy nie czytał tych książek) mogła przekonać Amazon do cenzurowania wszystkich książek, audiobooków i materiałów związanych z naszymi doświadczeniami i punktami widzenia” - czytamy w wystosowanej przez byłych gejów petycji. Bycie prześladowanym i ocenzurowanym jest sprzeczne z wartościami, które od dawna promował Amazon” – podsumowują.


Możemy żyć w wolności
„Te książki były instrumentami ratującymi życie dla osób, które walczyły o znalezienie nadziei” – mówi LifeSiteNews były gej Ethan Martin. „Były światłem reflektorów dla tych z nas, którzy trzymają się tradycyjnych biblijnych poglądów na seksualność”.
W ten sposób, zabierając te zasoby (Amazon), nie tylko stał się hipokrytą wobec głoszonych przez niego wartości, ale usiłował uciszyć mniejszą mniejszość populacji, którą reprezentują ci z nas, którzy opuścili styl życia LGBTQ”.
Amazon „stara się wyeliminować głos jednej z najmniejszych mniejszości w Ameryce, ponieważ Ameryka pozwoliła drugiej najmniejszej mniejszości (społeczność LGBTQ) mówić w całym kraju” – podkreśla Maxwell.
Natomiast Daren Mehl, założycielka Voice of the Voiceless, organizacji, która broni praw byłych homoseksualistów i osób z niechcianym pociągiem do przedstawicieli tej samej płci, która rozpoczęła petycję podkreśla, że żywa relacja z Jezusem „przynosi w życiu wspaniałe efekty. – „Jezus zmienia pragnienia, gdy się Go o to poprosi” - mówi.
Na tę zależność zwracają uwagę także inni przedstawiciele byłych homoseksualistów.

Jezus przywraca pokój
„Nie wierzę w terapię konwersji. Wierzę w prawdę, że Jezus Chrystus przez Swoją śmierć i zmartwychwstanie oferuje nowe życie KAŻDEMU, który wierzy w Niego jako Pana i żałuje – kontynuuje Pagan.
 „Obecnie żyję od siedmiu lat jako heteroseksualny mężczyzna i nie czuję się w najmniejszym stopniu stłumiony i wreszcie czuję pokój z moją nadaną przez Boga seksualnością – dodaje Pagan.
„Autorzy pomogli mi, a PRZESTĘPSTWEM byłoby nie udostępnianie ich innym potrzebującym!” – komentuje sytuację na Amazon Rich – „Osobiście znam setki ludzi, którzy wybierają celibat, aseksualność lub małżeństwo o orientacji mieszanej, a nie wybierają propagandy LGB. I cenzurowanie tego treści jest całkowicie nieodpowiednie! ”
„Kiedyś byłem gejem. Jestem żonaty z moją żoną od 13 lat, a Bóg pomógł począć nam czwórkę dzieci ”- mówi Ken Williams, pastor w Bethel Church w Redding w Kalifornii.
„Książki i terapia oraz służba kościelna radykalnie zmieniły moje rozumienie  tożsamości i doświadczyłem dramatycznej zmiany w moich pragnieniach seksualnych” - powiedział Williams. „Ale nie pasuję do narracji LGBTI , więc najwyraźniej moje doświadczenie życiowe jest nieważne. Taki sposób myślenia  to dyskryminacja ze względu na orientację seksualną!”  

Głosowanie psychiatrów wprowadza w błąd
„Z powodu orzeczenia wydanego w 1973 r. przez niewielką liczbę psychiatrów, którzy ogłosili, że homoseksualizm jest normą, dochodzi do wielu nieszczęść” - mówi LifeSiteNews Grace Harley, kobieta, która przez 18 lat próbowała żyć jako mężczyzna. – „Dlatego książki dr Nicolosi, które ratują ludzi przed dramatami, muszą być udostępniane. Wiele innych książek byłych homoseksualistów było na Amazon, aby pomóc tym, którzy pragną normalnej, zdrowej seksualności. ”
„Decyzja Amazona o cenzurze wszystkich książek napisanych przez katolickiego pisarza dr Josepha Nicolosiego to decyzja, która stanowi niebezpieczny precedens” – zwraca uwagę kolejny rozmówca. – „To prowadzi do sytuacji, w której  nie będzie już można zabiegać o prawdę, wolność i  sprawiedliwość w przestrzeni publicznej. Zamiast tego księgarnie i biblioteki będą podejmować decyzje o tym, jakie książki mają być sprzedawana i jakie grupy interesu mają reprezentować.
Na podstawie: https://www.lifesitenews.com/blogs/ex-gays-petition-amazon-to-stop-banning-books-that-help-with-unwanted-same-sex-attraction