Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 sierpień 2019 10:35

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk: Lobby LGBT próbuje zmiękczyć część społeczeństwa i przeprowadzić rewolucję obyczajową

Napisane przez Redakcja


„Lobby LGBT próbuje zmiękczyć część społeczeństwa. Dziś, gdy obserwuję nawet niektórych katolików, którzy bardzo naiwnie podchodzą do tematu i przez jakieś mylnie rozumiane miłosierdzie chcieliby wręcz wspierać te postulaty, to widzę, że częściowo to się udaje temu lobby. Czyli zmiękczenie części społeczeństwa przeprogramowanie myślenia części ludzi, żeby ci ludzie zaczęli przynajmniej nie być przeciwko tego typu destrukcyjnym postulatom. A po drugie jest to szeroka próba przeprowadzenia rewolucji obyczajowej, w której to szeroko pojęta lewica chce jak najwięcej ugrać politycznie i panować nad ludźmi, którzy tej rewolucji ulegną” – powiedziała w poranku „Siódma 9” Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawniczka, psycholog i publicystka. W rozmowie z Karolem Gacem podjęła temat działań lobby LGBT i ich wpływu na społeczeństwo.


Jak podkreśliła, ich postulaty są niezwykle szkodliwe.
„Są to bardzo destrukcyjne postulaty z perspektywy dzieci, z perspektywy rodziny, z perspektywy całej naszej kultury i naszego narodowego dziedzictwa, tego, na czym nasza kultura wyrosła. To są postulaty – nie bójmy się tego powiedzieć wprost – destrukcyjne dla społeczeństwa”.
„Celem lobby LGBT, i to takim wprost zdefiniowanym np. w wielu podręcznikach dla działaczy tegoż lobby, jest sprawienie wrażenia, jakoby to był problem globalny, jakoby osób, które popierają postulaty tego lobby, były miliony, także w Polsce. Lobby LGBT nie reprezentuje wszystkich osób, które mają skłonności homoseksualne, nie wszystkie takie osoby popierają te wulgarne i destrukcyjne postulaty, włącznie z adopcją dzieci. (…) Gdy przeanalizuje się dokładnie tzw. Parady Równości w różnych miejscach, wiemy, że nie są to jakieś bardzo liczne zgromadzenia. To są zgromadzenia, na które przyjeżdża mnóstwo osób i z zagranicy, i z innych miejsc, i są to zgromadzenia potwornie napompowane przez media, które tego typu postulaty wpierają” – tłumaczyła.
„Tutaj nic nie działa lepiej niż pokazanie wprost tego, co się na tych imprezach odbywa. To są wulgarne sceny, które kompletnie zaprzeczają naszemu porządkowi konstytucyjnemu, społecznemu, moralnemu” – zaznaczyła.
Zwróciła uwagę, że środowiskom LGBT zależy na „zmiękczeniu społeczeństwa”.
„Lobby LGBT próbuje zmiękczyć część społeczeństwa. Dziś, gdy obserwuję nawet niektórych katolików, którzy bardzo naiwnie podchodzą do tematu i przez jakieś mylnie rozumiane miłosierdzie chcieliby wręcz wspierać te postulaty, to widzę, że częściowo to się udaje temu lobby. Czyli zmiękczenie części społeczeństwa przeprogramowanie myślenia części ludzi, żeby ci ludzie zaczęli przynajmniej nie być przeciwko tego typu destrukcyjnym postulatom. A po drugie jest to szeroka próba przeprowadzenia rewolucji obyczajowej, w której to szeroko pojęta lewica chce jak najwięcej ugrać politycznie i panować nad ludźmi, którzy tej rewolucji ulegną”.
Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:
https://soundcloud.com/poranek-siodma9/20190729-magdalena-korzekwa
http://siodma9.pl/wiadomosci/item/2847-magdalena-korzekwa-kaliszuk-lobby-lgbt-probuje-zmiekczyc-czesc-spoleczenstwa-i-przeprowadzic-rewolucje-

Artykuły powiązane