Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 09 październik 2019 20:19

Była transseksualistka założyła sieć wsparcia osób na rzecz zaniechania zmiany płci

Napisała

Była transseksualistka założyła sieć wsparcia osób na rzecz zaniechania zmiany płci w celu pomagania setkom młodych ludzi, którzy kontaktowali się z nią w związku z odczuwanym żalem związanym z terapią hormonalną i operacjami chirurgicznymi, które przeszli. Grupa nosi nazwę "The Detransition Advocacy Network"."Utrzymuję kontakt z 19-20 latkami, którzy przeszli pełną, chirurgiczną konwersję płciową i teraz twierdzą, że woleliby, żeby nigdy nie wykryto u nich dysforii płciowej. Konwersja wcale nie sprawiła, że czują się szczęśliwi" - powiedziała Charlie Evans. - "Nie wiedzą teraz co mają robić".

Evans, 28 lat, dokonała konwersji powrotnej po 10 latach identyfikowania się jako mężczyzna. Była zszokowana jak wielu ludzi kontaktowało się z nią, gdy opowiedziała swoją historię.

Główne media często opisują historię młodych ludzi i dzieci, którzy zdecydowali się na konwersję płciową, podczas gdy wielu z nich później doświadcza głębokiego żalu, który pozostaje niezauważony, gdyż ich cierpienia są przemilczane, a naukowcy - bojący się reakcji świata akademickiego - nie przeprowadzili żadnego wartościowego badania tego zjawiska.Evans postanowiła założyć grupę po tym jak młoda dziewczyna podeszła po niej po tym jak opowiedziała o swoim świadectwie i powiedziała, że też przeszła konwersję powrotną.

"Powiedziała mi, że została okrzyknięta przez środowisko LGBT zdrajczynią. Nabrałam wtedy przekonania, że trzeba coś zrobić", powiedziała Evans.

Reszta artykułu pod linkiem:

http://bit.ly/33glw8D

Twitter grupy:

http://bit.ly/2Vqw02w

SkyNews LifeSiteNews.com