Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 25 październik 2019 09:31

Sąd ukarał ojca, który sprzeciwia się zmianie płci swojego 7-letniego syna

Napisane przez Redakcja

TEXAS, 17 października 2019 r. Prawnicy matki, która próbuje „przemienić” swojego siedmioletniego syna w dziewczynę, ukarali ojca chłopca, który usiłuje uratować syna. Kara dotyczyła zaangażowania w sprawę mediów.

Jeffery Younger walczy o opiekę i możliwość podejmowania decyzji odnośnie swoich bliźniaczych synów, Jamesa i Judy. Matka jego dzieci i jego była żona, pediatra Anne Georgulas, walczy, aby trzymać go z dala od dzieci. Chce także zmusić go, by uznał Jamesa za dziewczynę o imieniu „Luna”.
Trzeciego dnia procesu prawnicy matki zaatakowali pana Youngera i potępili obecność mediów na procesie. Twierdzili, że wykorzystuje prywatne życie Jamesa i Judy dla własnych korzyści osobistych i politycznych.
Adwokaci argumentowali, że obecność w sądzie obserwatorów, którzy są po stronie pana Youngera i mediów, nie jest korzystna dla sprawy.
Pełnomocnik wyznaczony przez sąd, który powinien reprezentować najlepszy interes dzieci – tzw. amicus, zapytał pana Youngera o jego przekonania religijne na temat transpłciowości. Pan Younger, ortodoksyjny chrześcijanin, powiedział sądowi: „Jest to całkowicie sprzeczne z naukami Kościoła prawosławnego. Jest to równoznaczne z samobójstwem…. Narusza także wszystkie seksualne dogmaty Kościoła ”.
Pan Younger wyraził chęć przyjęcia podejścia, by James „poczekał i zobaczył” co dzieje się z jego tożsamością, zamiast pozwolić mu na blokowanie dojrzewania. Powołując się na literaturę z kliniki GENECIS, do której mama  próbowała zapisać Jamesa, pan Younger podkreślił, że podejście „czekać i zobaczyć” jest w takich przypadkach jak jego syna podstawą. Powiedział, że nie chce „utożsamiać” Jamesa z „Luną” i popychać go w kierunku transpłciowości, nie chce też zmuszać Jamesa do ignorowania i tłumienia swoich emocji.
Younger powiedział w sądzie, że początkowo próbował zaakceptować problemy Jamesa związane z pomieszaniem płci. Zauważył również, że nie zmusza Jamesa do przedstawienia się jako chłopiec w swoim domu; to James podjął tę decyzję. W pewnym momencie „James podarł kobiece ubrania i wyrzucił je”. „Wydawało się, że mu przeszkadzają”.
Na tym przykładzie widać do jakiego pomieszania pojęć i działań dochodzi na Zachodzie. 7-letniego chłopca nie należy zmuszać do życia jako dziewczynka!

Na zdjęciu: James i Jeffrey.

Na podstawie:
https://www.lifesitenews.com/news/attorneys-grill-dad-trying-to-save-7-year-old-from-gender-transition?utm_content=buffer570fa&utm_medium=LSN%2Bbuffer&utm_source=facebook&utm_campaign=LSN&fbclid=IwAR1ZiiKPd9klVuOhftoPG7UUBB0TM2lD5I24_XLZieSe1Pxak32VPOMWBhA