Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 20 marzec 2020 15:53

„Nasza 13-latka została przekonana w szkole, że naprawdę jest chłopcem”

Napisane przez Redakcja

Rodzice oskarżają szkołę, że potajemnie pozwala dziewczynce uczestniczyć w „radykalizujących” sesjach mentorskich, które przekonały ją, że jest transpłciowa.

Ashleigh i Ged Barnett podkreślają, że do czasu rozpoczęcia sesji mentorskich we wrześniu ubiegłego roku, ich córka dobrze czuła się w swoim ciele i nie wykazywała zainteresowania kwestiami transpłciowymi. Zmieniła się całkowicie w ciągu kolejnych dwóch miesięcy: ścięła włosy na krótko, zaczęła mówić o tym, że naprawdę jest chłopcem. Rodzice byli zdezorientowani tymi zmianami do momentu, aż spotkali się z dyrektorem szkoły i dowiedzieli się, że ich córka odbyła cotygodniowe sesje z dyrektorem szkolnej grupy LGBT.
Pani Barnett oskarżyła szkołę Hoe Valley w Woking w hrabstwie Surrey o zezwolenie na „pranie mózgu” nastolatki. Szkoła odrzuca roszczenie.
„Nasza córka była przekonana, że ​​czuje się chłopcem w ciele dziewczynki” - powiedziała pani Barnett.
Para powiedziała, że ​​byli wściekli, gdy dowiedzieli się, że pracownicy szkoły pozwolili nastolatce uczestniczyć w tego typu sesjach „za ich plecami”. „Szkoła nie uznała za stosowne powiedzieć nam. Jesteśmy jej rodzicami, ale odpowiedzialność za opiekę nad naszym dzieckiem została nam zabrana. Zamiast tego pokazuje się, że „​​wybór płci” należy do dziecka i nie ma z nami nic wspólnego.
Dzieci w wieku 13 lub 14 lat, zwłaszcza dziewczęta, czasami nie są szczęśliwe we własnych ciałach - to właśnie jeden z objawów dorastania. Są w tym okresie bardzo wrażliwe. Wystarczy jedna osoba z planem, by zasiać w nastolatce ziarno niepewności, że jest „w niewłaściwym ciele”.
Pani Barnett podkreśla również, że asystentka nauczyciela zachęciła córkę do przebierania się w kabinie dla chłopców i że pracownicy zaczęli używać dla niej męskiego imienia. Asystentka nauczycielska nie posiadała przy tym formalnych kwalifikacji doradczych i została przeszkolona tylko przez lokalną organizację charytatywną Eikon, która zapewnia „sesje uświadamiające LGBT +” dla szkół.
W niedawnej korespondencji e-mailowej z rodzicami dyrektor Jane Jane Davies napisała, że ​​ „ważne jest, aby zrozumieć, że jest wystarczająco dorosła, aby podejmować własne decyzje”.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8112841/Our-13-year-old-brainwashed-thinking-shes-transgender.html?fbclid=IwAR3BSOecglV--JHOAg-pDeZ8fQT6KZ_Xv4uFlKya1UxCMQNFyQ-OgXyEKsw