Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 18 maj 2020 09:55

„Ile jeszcze kobiet zostanie zgwałconych, zanim władze zrezygnują z ideologii transpłciowej” – zastanawiają się specjaliści

Napisane przez Redakcja

Niespodzianka: statystyki pokazują, że mężczyźni, którzy twierdzą, że są kobietami w więzieniach dla kobiet, krzywdzą je.

„Kobieta transpłciowa”, czyli mężczyzna – zgwałciła mnie w więzieniu – mówi więźniarka z Illinois w Kanadzie. – „Polityka trans Justina Trudeau spowodowała, że ​​kobiety są zamykane z przestępcami seksualnymi i zabójcami – de facto – płci męskiej. Mężczyzna, który mnie zgwałcił, torturował i zamordował 13-letnią dziewczynę, a potem postanowił zidentyfikować się jako kobieta i przenieść do więzienia dla kobiet w Kanadzie”.

W Wielkiej Brytanii więźniowie identyfikują się jako osoby transpłciowe, aby uzyskać bardziej komfortowe warunki pobytu w więzieniu.
Według Daily Mail: „Więźniowie transpłciowi dokonali siedmiu ataków seksualnych na kobiety w więzieniu […]. Oficjalne dane pokazują po raz pierwszy prawdziwą skalę przestępstw przestępców, którzy urodzili się jako mężczyźni, ale pozwolono im się przenieść do kobiecych więzień po zmianie płci [sic]. Mimo ryzyka gubernatorzy więzienni nadal pozwalają osadzonym w więzieniu na przeprowadzkę. Więźniowie trans urodzeni przez mężczyzn po raz pierwszy mogli złożyć wniosek o przeniesienie do więzienia dla kobiet w Anglii i Walii w 2016 r. ”

W Wielkiej Brytanii władze zmuszone są liczyć się z wynikami akceptacji ideologii transpłciowej.

Żaden z czołowych liderów sprzyjających LGBT nigdy nie zajął się żadną z tych zbrodni.

Na podstawie:

https://www.lifesitenews.com/blogs/surprise-stats-show-putting-males-who-say-theyre-female-in-womens-prisons-harms-women