Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 17 październik 2020 18:16

Kandydat demokratów na prezydenta USA chce wprowadzić pełne prawa transpłciowe

Napisane przez Redakcja

Joe Biden: 8-latkowie powinni móc zdecydować, że są transpłciowi… „Zero dyskryminacji”
Kandydat na prezydenta demokratów obiecał wprowadzać prawa transpłciowe i wyeliminować zarządzenie administracji Trumpa.

Społeczeństwo generalnie nie uznaje „prawa” dzieci do osądzania, jakie leczenie medyczne lub psychologiczne leży w ich własnym interesie. I jak wiemy z doświadczenia, to mądre podejście. Jednak wbrew rozsądkowi przedstawiciele organizacji progenderowych próbują przekonać społeczeństwo do takiego właśnie decydowania o sobie dzieci. To one mają decydować, że są „transpłciowe”, mimo że większość przypadków pomieszania płci w dzieciństwie rozwiązuje się same, chyba że narzucą je lub wzmocnią je dorośli. Co więcej, bogata literatura nauk społecznych wskazuje, że tzw. „rozwiązywanie problemów” dziecka, które doświadcza pomieszania tożsamości płciowej: chirurgiczne, hormonalne czy psychologiczne w nowym wydaniu jest szkodliwe.

W 2017 roku raport Stonewall Uniwersytetu Cambridge wykazał, że 96 procent studentów trans w Szkocji próbowało dokonać samookaleczenia poprzez takie czynności, jak skaleczenie się, a 40 procent usiłowało popełnić samobójstwo. Czterdzieści procent w Stanach Zjednoczonych również próbowało popełnić samobójstwo, według badania przeprowadzonego w 2016 roku przez National Center for Transgender Equality (NCTE). Według badania przeprowadzonego w 2011 roku w Szwecji, osoby transpłciowe mają 19 razy większe prawdopodobieństwo popełnienia samobójstwa niż ogół populacji, nawet po operacji rekonstrukcji ciała.

Ta liczba jest jeszcze poważniejsza w przypadku chemicznych lub chirurgicznych procedur „zmiany płci”, takich jak hormony blokujące dojrzewanie lub usunięcie piersi lub penisa dziecka. „Każda z tych procedur ma poważne negatywne skutki uboczne. I wbrew twierdzeniom, procedury te są często nieodwracalne - aż do trwałej sterylizacji włącznie” - ostrzega Family Research Council.

Przerażająco na tym tle ukazuje się rola pana Bidena, nowego kandydata do wyborów, który twierdzi, że jest katolikiem, poparł tak zwaną ustawę o równości, która zmusiłaby szeroką gamę podmiotów publicznych i prywatnych do uznania i uwzględnienia ideologii LGBTI i obiecuje „zapewnić osobom LGBTQ + pełny dostęp do wszystkich odpowiednich zabiegów i zasobów opieki zdrowotnej”, co „obejmuje opiekę związaną z przejściem - w tym potwierdzenie płci (sic)”. Warto o tym pamiętać, obserwując przedwyborcze zmagania.

Na podstawie: https://www.lifesitenews.com/news/joe-biden-endorses-telling-8-year-olds-theyre-transgender