Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 28 grudzień 2020 09:59

„Wszystkim dzieciom powinno się blokować dojrzewanie, dopóki nie będą mogły wybrać swojej płci”

Napisane przez Redakcja

- W ciągu ostatnich kilku lat, pisząc dla LifeSiteNews, częstą reakcją na jedną z moich kolumn było niedowierzanie. „Czy to prawda?”, „Musisz przesadzać”. Nie irytuje mnie to, ponieważ wiele historii, które musiałem napisać w ciągu ostatnich pięciu lat, byłoby uznane za szalone jeszcze w 2010 roku i za niewiarygodne w 2000 roku.

W tym czasie to, co normalne coraz bardzie zaczęto uważać za szalone, a to co szalone – za normalne. Na przykład... Na początku grudnia aktywistka trans i YouTuberka Lauren McNamaran (pseudonim: „Zinnia Jones”, ponad 44 000 subskrybentów), stwierdziła w mediach społecznościowych, że wszystkim dzieciom powinno się blokować dojrzewanie, dopóki nie będą mogły wybrać swojej płci. To jej odpowiedź na niedawne orzeczenie brytyjskiego sądu stwierdzające, że nieletni nie mogą wyrazić zgody na blokowanie dojrzewania.

Argumentowanie jest absurdalne: dzieci już dokonują wyboru, gdy w sposób naturalny przechodzą przez dojrzewanie. Jeśli dzieci nie mogą wyrazić zgody na blokowanie dojrzewania, które wstrzymują jakiekolwiek trwałe zmiany – bez oceny specjalisty to jak mogą zgodzić się na trwałe i nieodwracalne zmiany, które towarzyszą ich dojrzewaniu, bez profesjonalnej oceny? – brzmi przewrotne argumentowanie. I dalej: powinniśmy rozważyć zablokowanie dojrzewania wszystkim dzieciom, ponieważ nie mogą wyrazić zgody na… naturę.

„Dojrzewanie naturalne stało się opcjonalne w chwili, gdy pojawiła się technologia umożliwiająca świadomy wybór między dojrzewaniem naturalnym a dojrzewaniem wywołanym sztucznie przez hormony płciowe. Stał się wyborem, kiedy * stał się wyborem * i jest mi naprawdę bardzo przykro, jeśli nie możesz tego zrozumieć ” – konkluduje.

Na podstawie: Jonathon Van Maren

https://www.lifesitenews.com/blogs/for-trans-activists-crazy-is-normal-and-normal-is-crazy