Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 06 marzec 2021 12:49

Alabama próbuje powstrzymać szaleństwo transseksualistów

Napisane przez Redakcja

Alabama próbuje powstrzymać szaleństwo transseksualistów i ocalić młodzież. Czas pokaże, czy ich prawa stanowe powstrzymają chociaż trochę falę ideologii.

- Gdy ustawa o równości zmierza do Senatu, senatorowie stanu Alabama wzięli sprawy w swoje ręce. We wtorek 2 marca przyjęli ustawę, dotyczącą ochrony wrażliwości dzieci.

Ustawa jest próbą powstrzymania szaleństwa transseksualistów, którzy przekonują młodych małoletnich w Stanach do używania blokerów dojrzewania, zwanej „terapii hormonalnej” i operacji zmiany płci.

W swojej niedawnej książce Irreversible Damage: The Transgender Craze Seducing Our Daughters, Abigail Shrier opisuje wiele przykładów dzieci przechodzących transformację bez wiedzy lub zgody rodziców, z pomocą personelu szkolnego, który w wielu przypadkach aktywnie ukrywa to, co się dzieje przed rodzicami. Wielu rodziców dzieci, które mają wątpliwości co do swojej tożsamości płciowej, jest przerażonych, gdy odkrywają, do czego ich dzieci są zachęcane przez pedagogów-aktywistów.

- Odpowiednie prawo jest konieczne do ochrony dzieci – powiedział senator stanu Shay Shelnutt, republikanin i sponsor projektu. - „Dzieci nie są wystarczająco dojrzałe, aby podejmować decyzje dotyczące tego typu operacji i brania hormonów” - wyjaśnił. „Chodzi o to, żeby chronić dzieci”.

Długotrwałe skutki terapii przejściowej i hormonalnej, nie są jeszcze w pełni zbadane przez ekspertów i lekarzy, i mogą mieć trwałe fizyczne skutki. skutki (takie jak bezpłodność) na młodych ludzi, zanim państwo zezwoli im na zamówienie piwa.

Fot. Shutterstock

https://www.lifesitenews.com/blogs/alabama-attempts-to-halt-the-transgender-craze-sweeping-through-americas-youth