Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 20:57

Brytyjski trzylatek traktowany jak „dziewczynka”

Napisane przez Redakcja


Wielu małych chłopców bawi się lalkami, zwłaszcza jeśli mają starsze siostry, z którymi się bawią. Dziś konsekwencją takiej zabawy może być tzw. zmiana płci.


- (...)  Jess Bratton, matka dwójki dzieci, twierdzi, że jej trzyletni syn Logan próbował odciąć sobie genitalia. To, jak mówi Bratton, wraz z faktem, że jej syn bawi się lalkami i „zawsze chciał zobaczyć, jak ubierają się jego mama i młodsza siostra”, przekonały ją, że Logan jest „dziewczyną”. Czasopismo opisujące przypadek też jest o tym przekonane i pisze o chłopcu, używając żeńskich zaimków.
Bratton, która ma 25 lat, powiedziała, że pewnego dnia znalazła swojego syna rzekomo „trzymającego nożyczki”, aby usunąć jego genitalia, co, jak powiedziała, „zrozumiało powagę sytuacji. To nie była tylko faza; mój mały chłopiec naprawdę chciał być dziewczynką”.
Brakuje w tym wszystkim kontekstu. Wielu małych chłopców bawi się lalkami, zwłaszcza jeśli mają starsze siostry, z którymi się bawią. Kiedyś rozumieliśmy, że to nic nie znaczy. Bratton przedstawiła również okropny incydent z nożyczkami bez kontekstu – dzieciaki często robią głupie rzeczy w wieku trzech lat – i nie mogę się powstrzymać od zastanawiania się, czy trzydzieści czy czterdzieści lat temu Bratton od razu założyłaby, że to wydarzenie było oznaką, że jej syn była w rzeczywistości „dziewczyną”. Bardzo, bardzo w to wątpię.


https://www.lifesitenews.com/blogs/transgender-insanity-is-leading-kids-to-mutilate-themselves/
Fot. Shutterstock