Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 30 marzec 2019 14:58

Schizofrenia brytyjskich urzędów

Napisane przez Redakcja

Ekstermizm to „hołdowanie skrajnym poglądom, stosowanie ostatecznych środków dla osiągnięcia celu: politycznego, ekonomicznego lub ideologicznego. Tymczasem w składzie zarządu Komisji ds. Przeciwdziałania Ekstremizmowi w Wielkiej Brytanii znalazł się aktywista na rzecz praw gejów i transseksualistów, który w wspierał działania ekstremistyczne. To jeden z przykładów dwutorowego działania rządu.

Peter Tatchell, bo o nim mowa, połączył funkcję członka zarządu Komisji ds. Przeciwdziałania Ekstremizmowi (Commission for Countering Extremism) z byciem aktywistą na rzecz praw gejów i osób transpłciowych. To on inicjował platformę GIRES organizacji charytatywnej, zajmującej się transgranicznymi prawami osób transpłciowych, która służyła do poparcia liberalizacji ustawy o uznaniu płci w styczniu 2018 r.
W przeszłości Tatchell był inicjatorem kampanii Gay Liberation Front. To ekstremistyczna grupa o skłonnościach marksistowskich, domagająca się praw gejów i atakująca leczenie homoseksualizmu w początkach lat 70-tych. Kilkadziesiąt lat później ich filozofię kontynuują inne organizacje, jak Counter Psychiatry Group, która podsyca przekonanie, że transgenderyzm nie jest chorobą psychiczną.
Wszystko logicznie się składa: Bo jakich działań w Komisji Przeciwdziałań Ekstermizmowi można się spodziewać od osób o takiej przeszłości? I: jakimi osobami należy obsadzać tego typu stanowiska, by świat znów „stanął na nogi”.
Na podstawie: Christian Concern
https://www.christianconcern.com/our-issues/family-and-sexual-ethics/lgbt-rights-extremism-within-the-uk-government-is-treating-child