Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 04 listopad 2015 08:53

Niemcy - atak z podpaleniem na organizatorów DEMO-nstracji przeciwko seksualizacji dzieci

Napisała

W nocy z soboty na niedzielę dokonano ataku z podpaleniem na busa marki Volkswagen i budynek rodzinnej firmy organizatorów ?Demo fur alle? w Magdeburgu, która od blisko dwóch lat prowadzi w Niemczech demonstracje przeciwko seksualizacji dzieci i geneder ideologii. Wieczorem na jednej z radykalnych stron lewicowych pojawił się tekst anonimowego sprawcy, których chwalił się swoim wyczynem, przyznał, że skierowany był przeciwko głównej organizatorce Hedwig von Beverfoerde i zachęcał innych do podejmowania podobnych akcji.

Hedwig von Beverfoerde powiedziała, że widzi związek między tym atakiem, a sztuką teatralną wystawioną w Berlinie 25 października o tytule ?Fear?. Na scenie ?artyści? wcielili się w postacie Gabriele Kuby, Beatrix v. Storch (szefowej partii Alternative für Deutschland, która popiera Demo für alle i zwalcza genderową agendę), Birgit Kelle (publicystki, zabierającej wielokrotnie głos z podium podczas demonstracji) i Hedwig von Beverfoerde, z którymi rozprawiono się jako z makabrycznymi zombis , prawicowymi podżegaczami i piewcami nienawiści. W noc po przedstawieniu dokonano w Berlinie podpalenia auta należącego do Beatrix von Storch.
https://demofueralle.wordpress.com/2015/11/02/brandanschlag-auf-beverfoerde-firmengebaeude-geschaeftsadresse-von-demo-fuer-alle/#more-6412

Ponadto katolicki publicysta z Berlina Josef Bordat skrytykował ostro na swoim blogu podpalenie budynku organizatorów Demo fur alle, nazywając ten czyn ?barbarzyńskim aktem przemocy, którego nie da się niczym usprawiedliwić?. Kilka godzin później otrzymał maila z groźbą, iż jego adres jest znany i może spodziewać się, że padnie ofiarą morderstwa. Powiadomiono policję , a jego blog tymczasowo został wyłączony. http://www.kath.net/news/52733

Mimo nieustannego oczerniania i szkalowania w mediach publicznych demonstracji ?Demo fur alle? skierowanej przeciwko seksualizacji dzieci w szkołach i genderideologii , zdobywają one coraz więcej zwolenników, którzy wychodzą na ulice zabrać głos w obronie dzieci, małżeństwa i rodziny. Mimo arogancji władzy, usłużnie realizującej postulaty środowisk LGBT, widać jednak, że obywatelski sprzeciw rodziców wywiera wpływ na kształt tzw. planu edukacyjnego Bildungsplan, o który spór się zaczął dwa lata temu. Taki obrót sytuacji spowodował widocznie eskalację ślepej nienawiści i przemocy ze strony środowisk lewicowych, których nie stać  na prowadzenie merytorycznej dyskusji ze swoimi oponentami. 

 

Magdalena Czarnik