Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

czwartek, 29 grudzień 2016 17:17

GPC alarmuje: działacze LGBT demoralizują dzieci

Napisała

Skrajne organizacje, takie jak Kampania Przeciw Homofobii, przekonują dzieci, że nie ma nic złego w uprawianiu seksu z osobą tej samej płci - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" Magdalena Trojanowska ze stowarzyszenia Stop Seksualizacji Naszych Dzieci.

 

Około 150 placówek edukacyjnych w Polsce uczestniczy w programach przygotowanych przez organizacje działające na rzecz LGBT, jak Kampania Przeciw Homofobii, Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej czy Fundacja na rzecz Równości Społecznej. Umożliwia to rozporządzenie MEN z 2013 roku.

" Prowadzimy program szkolnych Kodeksów Równego Traktowania. Jego głównym celem jest zmniejszenie zjawiska dyskryminacji motywowanej uprzedzeniami " poinformowała Agnieszka Kozakoszczyk, prezes zarządu Fundacji na rzecz Równości Społecznej.

" Zgłaszają się do nas rodzice, którzy są zbulwersowani programem zajęć takich organizacji. W szkole podstawowej nr 97 we Wrocławiu dzieci rysowały na lekcji transseksualistów. Natomiast w Rzeplinie w ramach zabawy dziewczynki przebierały się za chłopców i na odwrót. Rodzice nic o tym nie wiedzieli. To mają być zajęcia antydyskryminacyjne" - pyta Trojanowska.

?Gazeta Polska Codziennie?