Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

piątek, 12 listopad 2021 23:07

Allyn Walker jest pracownikiem naukowym na jednym z uniwersytetów w stanie Virginia. Jego najnowsza książka ma na celu normalizację pedofilii.

Napisane przez Redakcja

Transpłciowy profesor opowiada się za pedofilią

Allyn Walker jest biologiczną kobietą, która identyfikuje się jako transpłciowy mężczyzna. Pracuje jako adiunkt na wydziale socjologii i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na Old Dominion University w Norfolk w stanie Wirginia.


- Kwestionując powszechne przekonanie, że (...) pedofile są z konieczności także drapieżnikami i przestępcami seksualnymi, ta książka przenosi czytelników w życie osób, które nie dopuszczają się przestępstw. Niewiele jest badań osób, które nie naruszają praw, a ich doświadczenia dostarczają cennych informacji na temat zapobiegania krzywdzeniu dzieci – reklamuje nową książkę wydawnictwo.
Wywiad został przeprowadzony z grupą o nazwie Prostasia, która opowiada się za legalizacją dziecięcych lalek erotycznych, aby pedofile mieli ujście dla tego, co, jak twierdzą, jest formą seksualności.

Allyn Walker igra z ogniem. Z pewnością musi być jakiś sposób, aby zapewnić tym cierpiącym ludziom pomoc, której potrzebują, bez rozważania pedofilii jako „orientacji seksualnej”. Ponieważ jeśli kiedykolwiek tak się stanie, jesteśmy w połowie drogi do zalegalizowania tego, podążając tą samą ścieżką, którą obrał standardowy homoseksualizm. Jeśli pożądanie seksualne jest ekwiwalentem tożsamości, a pożądanie seksualne nieletnich jest rdzeniem tożsamości, to jak możemy piętnować lub w inny sposób tłumić pedofilów, jeśli uznamy, że inne rodzaje mniejszości seksualnych mają prawa obywatelskie? Każdy, kto przeżył ostatnie dwadzieścia lat, wie, że tożsamość seksualna i prawo to śliski stok.
Na podsatwie:
https://www.lifesitenews.com/blogs/transgender-professor-advocates-for-pedophilia-sexuality-can-be-fluid/
Fot. Shutterstock ze strony https://www.lifesitenews.com/blogs/transgender-professor-advocates-for-pedophilia-sexuality-can-be-fluid/