Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 19 marzec 2016 20:54

UNFPA: Antykoncepcja dla dziewcząt - niewolnic seksualnych ISIS?

Napisała

Zaledwie kilka dni po tym, jak The New York Times poinformował, że ISIS używa nowoczesnych środków antykoncepcyjnych, aby wykorzystywać młode dziewczęta jako seksualne niewolnice, przewodniczący UNFPA (Fundusz Ludnościowy ONZ) napisał na tweeterze "Wszystkie dziewczynki potrzebują usług zdrowia reprodukcyjnego aby uniknąć przedwczesnej ciąży i zdrowo dorastać".

Babatunde Osotimehin?a wysłał swojego tweeta podczas corocznego posiedzenia Komisji ONZ dotyczącego Statusu Kobiet. Zaledwie cztery dni wcześniej w artykule The New York Times pisał, że ?aby zapewnić usługi niewolnic seksualnych, ISIS zaopatrzył je w środki antykoncepcyjne. Nowoczesne metody antykoncepcji pozwalają utrzymać Państwu Islamskiemu cały system gwałtu oparty o średniowieczne prawa islamskie dotyczącego jeńców?.

Wkrótce po nabyciu kobiety, bojownik przynosi nastoletniej dziewczynie pudełko z czterema paskami czerwonych tabletek.

?Każdego dnia, musiałam przy nim zażywać jedną tabletkę. Dostałam jedno pudełko tabletek na miesiąc. Gdy się skończyły otrzymywałam następne. Gdy jeden mężczyzna sprzedawał mnie następnemu, pudełko wędrowało ze mną? opowiada dziewczyna, która zaledwie miesiąc później dowiedziała się, że została poddana kontroli płodności.

To swoisty rodzaj wypełnienie średniowiecznego nakazu islamskiego. Według ciemnych praw islamskiego prawa cytowanego przez Państwo Islamskie, mężczyzna, który nabył kobietę jako niewolnicę musiał się upewnić, że nie jest w ciąży zanim podejmie z nią współżycie.

Jedna dziewczynka opowiadała, jak bała się, że zostanie zgwałcona. Zamiast tego mężczyzna wyciągnął strzykawkę i dał jej zastrzyk nad udem. To była 150 miligram dawka Depo-Provery, wstrzykiwanego środka antykoncepcyjnego, którego pudełko pokazała reporterowi.

"Żeby mieć pewność, że nie zajdziesz w ciążę? powiedział jej mężczyzna.

Po zastrzyku, pchnął ją na łóżko i pierwszy raz zgwałcił.

Okazuje się w praktyce, że spośród kobiet, które udało się uratować z państwa ISIS i które były ofiarami gwałtów, tylko nieliczne zaszły w ciążę.

The New York Times przeprowadził wywiady z około trzydziestoma kobietami, z których wynika, że ?kolejnymi metodami stosowanymi przez bojowników w celu uniknięcia ciąży było stosowanie antykoncepcji doustnej i iniekcyjnej, czasami jednej i drugiej. Jedna z kobiet została zmuszona do dokonania aborcji, aby być stale dostępna do świadczenia usług, a kilka było pod presją aby to zrobić?.

Julia Duin, dziennikarka pisząca o religii, zastanawia się nad tym, czego nie napisano w artykule The New York Times?a i zachęca dziennikarzy do dociekliwości. Skąd pochodzą pigułki antykoncepcyjne, Depo-Provera i innych środki antykoncepcyjne, których ISIS ma tak sporo pod ręką? Kto je eksportuje na terytorium ISIS?

Pytanie do UNFPA i Planned Parenthood i wszystkich innych organizacji twierdzących, że " wszystkie dziewczynki potrzebują usług zdrowia reprodukcyjnego aby uniknąć przedwczesnej ciąży i zdrowo dorastać ".

Czy dostarczają "usług zdrowia reprodukcyjnego", aby pomóc gwałcicielom i handlarzom wykorzystywać seksualnie dziewczynki?

Czy wszystkie dziewczęta nie powinny być po prostu dziećmi, nieobciążonymi tym bardzo dorosłym aktem, wolnymi od konsekwencji uprawiania seksu?

 

aa

 

 

https://c-fam.org/turtle_bay/unfpa-birth-control-girl-sex-slaves/