Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

sobota, 31 maj 2014 05:39

Skandal. Antyrodzinni propagandyści atakują już nawet podczas konkursu poprawnej polszczyzny

Napisała

Konkurs poprawnej polszczyznySkandaliczna indoktrynacja dzieci podczas niewinnego konkursu poprawnej polszczyzny. Jego finaliści dostali książeczkę promującą rozwody wydaną przez antyreligijne wydawnictwo Czarna Owca.

Polska edukacja powoli staje się przestrzenią promocji patologii i lewicowych ideologii. I to nie w ramach lekcji edukacji seksualnej, ale zwyczajnych konkursów polonistycznych. Tak było podczas dzisiejszego finału X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ?Z poprawną polszczyzną na co dzień? finaliści ? i to zarówno ci z klas I-III, jak i IV-VI otrzymali jako nagrodę książkę wydawnictwa Czarna Owca, której celem jest oswajanie dzieci z rozwodami i przekonywanie ich, że to nic złego pt. ?Nowe życie Tildy Bengston?.

I nie ma co ukrywać, że jest to zwyczajny skandal. Wydawnictwo Czarna Owca (a także jej odnoga dla dzieci Czarna Owieczka) od wielu lat promuje zboczenia (w tym poliamorię czy ?puszczalstwo z zasadami?), literaturę ateistyczną, książki szkalujące chrześcijaństwo, a także dzieła ? rozprawiające się z mitem kobiecości i macierzyństwa pt. ?Zgorzkniała pi...da?, a dla dzieci książeczki w rodzaju ?Wielka Księga Cipek? i ?Wielka Księga Siusiaków? czy uczące dzieci, że o ile rodzeństwo nie jest im potrzebne, to fajnie mieć ?trzy czwarte taty? albo dwóch tatusiów i dwie mamusie.

Książki tego wydawnictwa, co pokazuje już tylko tych kilka przykładów, są więc zupełnie jednoznacznie zaangażowane politycznie i światopoglądowo (czym się zresztą na swojej stronie szczyci), i to w kierunku, który jest obcy większości rodziców w Polsce. I już choćby dlatego jego wydawnictwa nie powinny być wręczane dzieciom z różnych rodzin, także takich, dla których rozwód nie jest przygodą, a rodzina to związek kobiety (jednej) mężczyzny (jednego) i dzieci. Konkurs polonistyczny nie jest bowiem miejscem, w którym ktokolwiek miałby prawo podważać fundamentalną rolę rodziny w wychowaniu i przekazywać dzieciom wartości sprzeczne z tym, do czego wychowują je rodzice...

Więcej

http://www.fronda.pl/a/skandal-antyrodzinni-propagandysci-atakuja-juz-nawet-podczas-konkursu-poprawnej-polszczyzny,37554.html