Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

środa, 24 październik 2018 15:09

Tęczowy piątek w polskich szkołach

Napisała

Szanowni rodzice, jutro w 200 szkołach polskich kadra pedagogiczna ma włączyć się w świętowanie tzw. Tęczowego Piątku, organizowanego we współpracy z Kampanią Przeciwko Homofobii. To kilkadziesiąt tysięcy uczniów, których świat wartości zostanie zaatakowany i poddany relatywizacji, a dzieci będą antagonizowane wobec poglądów swoich rodziców.


Najczęściej, stanie się to nie tylko bez uzgodnienia z rodzicami, ale i bez ich wiedzy.
Przypominamy, że zgoda na udział dziecka w różnych zajęciach jest obecnie domniemana - jeśli więc rodzice nie chcą aby dziecko automatycznie uczestniczyło we wszelkich organizowanych przez szkołę spotkaniach, musi złożyć do wychowawcy bądź dyrektora oświadczenie, które można pobrać z naszej strony internetowej stop-seksualizacji.pl

W nawiązaniu do tych wydarzeń, Inicjatywa Stop Seksualizacji Naszych Dzieci działając poprzez stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci rozpocznie cykl spraw skierowanych przeciwko placówkom szkolnym i organizacjom dopuszczającym się nadużyć wobec naszych dzieci i również Was rodziców. Prosimy Was o podjęcie z nami w tym zakresie współpracy i pomoc w zgromadzeniu materiału dowodowego.

Mogą to być nagrania, zdjęcia, opis zdarzenia, zaświadczenie od psychologa itp.

Prosimy, zgłaszajcie nam wszystkie przypadki, w których dzieciom pokazano jakiekolwiek zdjęcia, fotografie, których treść nie mieściła w granicach dobrej obyczajowości.
Kiedy zachęcano je do wulgaryzowania sfery seksualności.
Kiedy podsuwano im kontrowersyjną literaturę, przeprowadzano ankiety bądź badania zawierające pytania, które oburzają Was rodziców.
Obejrzały skandalizujący spektakl w ramach zajęć szkolnych lub na który wyjście organizowali nauczyciele.
Kiedy przedstawiano dzieciom informację, że związek homoseksualny jest równowartościowy wobec normalnej rodziny, kiedy obejrzały film o podobnej treści na terenie szkoły itp.
Kiedy rozdawano im prezerwatywy na terenie szkoły.
Kiedy informowano nastolatki, że mogą usunąć ciążę za granicą.
Kiedy informowano nastolatki, że mogą rozpocząć współżycie w wieku lat piętnastu nawet z osobą dorosłą.
Kiedy dzieciom pokazano film, w którym dochodziło do aktów seksualnych lub młodocianych wyprowadzono na taki film poza szkołę.
Kiedy podczas zajęć wdż dziecko otrzymało informacje wykraczające, bądź niezgodne z podstawą programową tych zajęć.
Kiedy edukatorka seksualna prosiła nauczyciela o opuszczenie klasy, a on to zrobił.
Kiedy dziecko wskutek nachalnego prezentowania jakichś seksualnych treści doznało urazu emocjonalnego i potwierdzone jest to wizytą u psychologa.


Itp, itd...

Zdajemy się rodzice na Waszą dociekliwość i prosimy o zaangażowanie.

Przyjmujemy również zgłoszenia telefoniczne, jeżeli w danym momencie nie możemy odebrać telefonu prosimy o pozostawienie informacji lub wysłanie sms-a.

Na pewno oddzwonimy!