Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

Była transseksualistka założyła sieć wsparcia osób na rzecz zaniechania zmiany płci w celu pomagania setkom młodych ludzi, którzy kontaktowali się z nią w związku z odczuwanym żalem związanym z terapią hormonalną i operacjami chirurgicznymi, które przeszli. Grupa nosi nazwę "The Detransition Advocacy Network".

Zapraszamy do obejrzenia wykładu o rzeczywistej skali homoseksualizmu, podstawach naukowych snutych teorii LGBTQ+.

Dlaczego tej wiedzy nie podaje się szerzej do publicznej wiadomości?
W ciągu ostatnich 12 miesięcy blisko 50% mężczyzn homo- i biseksualnych miało ponad 5 partnerów seksualnych, czyli tyle, co statystyczny Polak w ciągu całego życia. W większości nie byli to oczywiście stali partnerzy! Tu już próba była większa: 2870 mężczyzn powyżej 15 roku życia.
czwartek, 08 sierpień 2019 15:18

Teczka dyrektora

Teczka dyrektora

teczka podglad2

Informator „Teczka dyrektora” przeznaczony jest dla dyrektorów szkół. Zawiera analizę permisywnego modelu edukacji seksualnej CSE (Comprehensive Sexualization Education) prezentowanego m.in. przez tzw. Standardy WHO.
Dyrektor placówki szkolnej otrzyma informację dotyczącą różnych modeli edukacji seksualnej, ich skuteczności, podłoża światopoglądowego CSE. Informator będzie zawierał również informacje prawne, informacje o organizacjach rozpowszechniających model edukacji CSE oraz zewnętrznych organizacjach proponujących pozytywne modele wychowawcze. 

 

Koszty realizacji projektu to:

  • opracowanie materiałów do teczki
  • koszty projektu graficznego, składu i redakcji
  • koszty druku
  • koszty rozsyłania i rozpropagowywania materiałów

    wstępne prognozowane koszty to ok. 30 tys. zł
 

 

 

lub  

Przelewem tradycyjnym:

Tytułem: „Darowizna na cele statutowe – Teczka dyrektora”

97 1600 1462 1022 7461 0000 0002
BNP Paribas

Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci

 
 
 
piątek, 02 sierpień 2019 22:06

Działacze konserwatywni agenturą rosyjską?

Nagranie w odpowiedzi na teorie spiskowe opublikowane w wydaniu Gazety Wyborczej z dnia 2.08.2019 i publikacji OKO press na temat prorosyjskich działań i międzynarodowych powiązań Magdaleny Trojanowskiej (wiceprezes Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci) z agenturą prorosyjską (https://oko.press/egzotyczna-koalicja-przeciw-lgbt-w-polsce-radykalowie-religijni-skrajna-prawica-rosja-i-pis/?fbclid=IwAR07X_SqOKnE85eLBN_H652zXI0PU2jwiYqarcdUSTDOZu1rjbnM7j1xVuY)

 

 

środa, 10 kwiecień 2019 07:02

Bunt lekarzy przeciwko zmianie płci u dzieci

Co najmniej osiemnastu pracowników kliniki zajmującej się zmianą płci w Wielkiej Brytanii odeszło z pracy z powodu złego diagnozowania dzieci i skierowywania ich na terapię hormonalną. Pięcioro z nich rozmawiało o swoich obawach z dziennikiem Times.
niedziela, 24 marzec 2019 12:42

Niedziela.pl: STOP SEKSUALIZACJI W SZKOŁACH

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, 18 lutego podpisał Kartę LGBT, która wywołała falę sprzeciwu w środowiskach pro rodzinnych. Z Magdaleną Czarnik – wiceprezes Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci o konsekwencjach tego zdarzenia rozmawia Agata Pieszko.

Biskupi wraz z rodzinami i środowiskami wyrażającymi sprzeciw wobec wspomnianej Karty, je wspierają i przypominają, że zgodnie z Konstytucją RP „każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed (…) demoralizacją” (art. 72 ust. 1). Dlatego też apelują o wycofanie budzących wątpliwości etyczne i prawne rozwiązań zawartych w tak zwanej Karcie LGBT – czytamy w stanowisku Konferencji Episkopatu Polski w sprawie tak zwanej Karty LGBT.

Publikujemy pierwsze materiały i stopniowo będziemy zamieszczać kolejne - prosimy śledzić tresci na naszej stronie internetowej.

Strona 1 z 31