Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

Rewolucja seksualna i Filozofia nierówności Mikołaja Bierdiajewa

Psychologowie Philip G. Zimbardo, Richard J. Gerrig poświęcili swoje życie badaniu tego, w jaki sposób stosunek do czasu i do pokus wpływa na nasze życie. Przeprowadzili ciekawy eksperyment na szerokiej grupie czterolatków. Skutki tego eksperymentu śledzili obserwując uczestników przez 40 lat. Jak panowanie nad pokusami w dzieciństwie wiąże się z przyszłością ludzi? Czy ma wpływ na ich dorosłe życie?
Mikołaj Bierdiajew to rosyjski konserwatywny filozof, który w książce Filozofia nierówności swoje rozważania również koncentruje wokół hedonistycznego tu i teraz, doraźnej ułudnej korzyści, które były sednem materialistycznego marksizmu i leżały u fundamentów czerwonej rewolucji w Rosji, odrzucając perspektywy wieczności i niszcząc wszystko, co ?wysokie? stabilnie i zakorzenione w prawach wieczności na rzecz tego, co zwierzęce.
W audycji Inicjatywy Stop Seksualizacji Naszych Dzieci gościem jest Rafał Dudkiewicz ? publicysta, reporter i dziennikarz telewizyjny, współtwórca programu ?Bliżej? Jana Pospieszalskiego.

Wyświetlony 10839 razy

Media

{YouTube}
.be{/YouTube}