Tel.690297773 , email: kontakt@stop-seksualizacji.pl

odbieramy telefony w godz.: 12.00-14.00

czwartek, 17 wrzesień 2020 09:53

Z Magdaleną Czarnik, prezes Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci, dla "Naszego Dziennik"a rozmawia Karolina Goździewska

wtorek, 15 wrzesień 2020 12:10

Organizacje wystosowały list otwarty do Premiera Mateusza Morawieckiego, w którym apelują o kompleksowe podjęcie działań przeciwko deprawacji dzieci i młodzieży oraz o dymisję ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego.
Treść poniżej:

piątek, 16 sierpień 2019 01:22

Zapraszamy do obejrzenia wykładu o rzeczywistej skali homoseksualizmu, podstawach naukowych snutych teorii LGBTQ+.

czwartek, 20 czerwiec 2019 19:36

Dlaczego postępowe liberalne środowiska tak bardzo naciskają na instytucje rządowe, aby przyśpieszyć seksualizację dzieci? Światowa Organizacja Zdrowia pod dyktando lewackich lobbystów chce wprowadzić standardy edukacji seksualnej na całym świecie, które dyskredytują zachowania zgodne z dekalogiem i społeczną nauką kościoła katolickiego, wprowadzając nowe wzory i nową terminologię opierając się na pseudonauce gender.

niedziela, 24 marzec 2019 12:42

Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, 18 lutego podpisał Kartę LGBT, która wywołała falę sprzeciwu w środowiskach pro rodzinnych. Z Magdaleną Czarnik – wiceprezes Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci o konsekwencjach tego zdarzenia rozmawia Agata Pieszko.

poniedziałek, 19 październik 2020 10:56

Wśród desperackich ataków lewicy na nominowaną do Sądu Najwyższego Amy Coney Barrett, jednym z najbardziej przerażających musi być ich narzekanie przeciwko używaniu przez nią terminu „preferencje seksualne”. Okazało się, że bardziej poprawny politycznie jest termin bardziej poprawnym politycznie terminem jest „orientacja seksualna”.


„Nigdy nie dyskryminowałem ze względu na preferencje seksualne i nie dyskryminowałbym ze względu na preferencje seksualne” – odpowiedziała Barrett na pytanie, które 13 października zadała jej senator Dianne Feinstein z Kaliforni. Można by pomyśleć, że lewica będzie świętować to „poparcie” dla ich cennej zasady „niedyskryminacji”. Zamiast tego zaatakowano Barrett za używanie terminu „preferencje seksualne” – które nazwano „obraźliwym i przestarzałym”.

Jak widać, bardziej poprawnym politycznie terminem jest „orientacja seksualna”, gdyż – jak twierdzą zwolennicy ideologii gender – termin „preferencje seksualne” jest „używany przez działaczy anty-LGBTQ do sugerowania, że ​​orientacja seksualna jest wyborem”. Pojęcia „orientacja seksualna” i „preferencje seksualne” używano do tego momentu, zgodnie ze słownikiem języka amerykańskiego, jako synonimy. Teraz, jak widzimy, zwolennicy gender podejmują kolejny krok do wyrugowanie ze świadomości społecznej jakiejkolwiek możliwości wyboru heteroseksualności. Orwellowska dyktatura dotycząca terminologii w tej sytuacji ukazała swe oblicze po raz kolejny. I warto, byśmy zapamiętali jak poprzez terminy językowe zmienia się mentalność społeczeństwa.


https://www.lifesitenews.com/opinion/how-the-amy-coney-barrett-hearings-reveal-flaws-in-lgbt-marriage-logic

sobota, 17 październik 2020 18:16

Joe Biden: 8-latkowie powinni móc zdecydować, że są transpłciowi… „Zero dyskryminacji”
Kandydat na prezydenta demokratów obiecał wprowadzać prawa transpłciowe i wyeliminować zarządzenie administracji Trumpa.

poniedziałek, 12 październik 2020 18:57
W tym roku granice w promowaniu ideologii gender zostały mocno przesunięte. Ze zdziwieniem i przerażeniem obserwujemy polską młodzież, powtarzającą genderowe hasła.
Walkę o młodzież możemy jeszcze wygrać - małopolska kurator oświaty Barbara Nowak w rozmowie z Dorotą Niedźwiecką przedstawia konkretne rozwiązania.
wtorek, 06 październik 2020 18:20


Trwa 75. Zgromadzenie Ogólne ONZ, które po raz kolejny staje się okazją do forsowania radykalnych postulatów uderzających w dotychczasowy porządek prawa międzynarodowego. Międzynarodowa Komisja Prawna stworzyła raport, w którym zaproponowała przyjęcie nowego traktatu o ściganiu zbrodni przeciwko ludzkości. Poza niebudzącymi wątpliwości postulatami, projekt ten odrzuca dotychczas obowiązującą na gruncie ONZ, neutralną definicję gender, jako płci męskiej i żeńskiej w kontekście społecznym. W konsekwencji, jest to otwarcie drogi do definiowania kobiecości i męskości jako konstruktów społecznych determinowanych indywidualnym odczuciem jednostki. Jest to prosta droga do tego, by państwa zostały zmuszone do uznawania ponad 100 „płci” oraz wprowadzenia de facto tzw. małżeństw jednopłciowych.

czwartek, 01 październik 2020 21:58


Mazowiecka kurator oświaty Aurelia Michałowska i Hanna Dobrowolska, polonistka i członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich skierowały do Rafała Trzaskowskiego listy przeciwko planowanemu wprowadzeniu warsztatów z elementami seksualizacji, które są adresowane do dzieci i młodzieży. Program warsztatów jest obecnie głosowany w ramach budżetu obywatelskiego. Ratusz zamierza wydać na projekt miliony i udzielić wsparcia infrastrukturalnego.